reklama

Výměna manželek

Pořad Výměna manželek je sondou do života českých rodin a, leč v omezeném měřítku, také obrazem naší společnosti. Na projektu reality show se podílí úzký štáb, který natáčením jedné řady stráví až několik měsíců. Na podzim 2013 uvádí TV Nova již 6. řadu.

Reality show Výměna manželek ukazuje život lidí v jejich přirozeném prostředí a zachycuje, jak odlišné rodiny v České republice žijí.

Pravidla reality show

Žena stráví 10 dní v nové domácnosti pod přísným dohledem nového chotě a dětí, a také televizních kamer. Pět dní se řídí pokyny "Manuálu domácnosti", který pro ni připravila původní manželka, tak aby chod domácnosti nebyl narušený příchodem nové ženy.

Náš tip z pořadu VyVolení: VyVolení jsou zpět: Připomeňte si nejšílenější scénky

Teprve po pěti dnech má nová obyvatelka právo změnit pořádek, předstoupí před rodinu a oznámí svoje změny. V závěru pořadu se obě rodiny poprvé setkají a mají možnost konfrontace. Vyříkají si z očí do očí, co se jim během deseti dnů líbilo a naopak, co jim změna přinesla a co by chtěli ve svém životě změnit. Rodina, která se do pořadu přihlásí a je s ní natočený oficiální díl, inkasuje 20 000 Kč.

Výměna manželek online

Jednotlivé díly pořadu Výměna manželek můžete sledovat online ZDE >>

TV program: Kdy se vysílá Výměna manželek

30. srpna 20:20 startuje 1. díl 6. řady, a pak následně každý pátek ve 20:20. Reprízy pátečních dílů poběží vždy druhý den okolo 14:30 na TV Nova.

Tvůrci pořadu

Jana Rezková:

Od roku 1991 pracovala jako asistentka režie na volné noze. Od roku 2002 působí jako režisérka, vedoucí projektu a výkonná producentka na TV Nova. Režírovala pořady Milionový pár, Výměna manželek, Superstar 3 a Vem si mě.

Jiří Hornych:

Od orku 1994 se věnuje střihu. Pro televizi Nova začal pracovat po roce 2001 jako střihač Česko hledá Superstar a jiných zábavných pořadů. Od roku 2005 pracuje na Výměně manželek jako režisér, kameraman a střihač.

Ivo Macharáček:

Vystudoval režii dokumentárního filmu na FAMU. Od konce 90. let natočil několik dokumentů i hraných filmů, jako například Podvraťáci, Panic je nanic nebo seriál Ordinace v Růžové zahradě.

Čtěte také o VyVolených: Noční show Vyvolených: V podání Agáty to bude něco!

Haba Rezkova ml.

Nadšená fotografka pracuje pro TV Nova od roku 2005, a to na několika různých pozicích - skript, produkce, i jako redaktorka či režisérka. Podílela se na pořadech Zlatíčka, Dům snů, Vem si mě a na Výměně manželek.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama