reklama

Vykoledujte si velikonočního beránka od Terezy Kostkové

Nákupní centrum Metropole Zličín pomáhá prodejem velikonočních produktů dětem s onkologickým onemocněním. Přijďte a podpořte je koupí velikonočního beránka!

Foto: Žena

Chystáte se do nákupního centra Metropole Zličín? Pak si nenechte ujít dobročinnou akci pod názvem "VIP víkend pro Můj nový život"!

Chystáte se na Velikonoce a máte v plánu si velikonoční pečivo nakoupit, pak můžete spojit příjemné s užitečným. Zakupte si velikonočního beránka v nákupním centru Metropole Zličín a pomůžete onkologicky nemocným dětem léčených ve Fakultní nemocnici Motol. Vdechněte Velikonocům novou tradici!

Projekt, který pomůže

Peníze z výtěžku budou věnované na zkvalitnění života onkologicky nemocných dětí. Pomůžete jim zlepšit psychický stav a dopřejete rychlejší uzdravování. S prodejem velikonočního pečiva budou pomáhat známé osobnosti, mezi kterými nebude chybět Tereza Kostková, Andrea Kerestešová, Iveta Lutovská, Štěpánka Duchková, Nikola Štíbrová, Míša Maurerová a Petr Vágner.

Kdy mohu přiložit ruku k dílu

VIP víkend pro Můj nový život se uskuteční 31. března a 1. dubna od 9:00 do 21:00 hodin v nákupním centru Metropole Zličín u fontány při vchodu od metra. Získané finance z prodeje velikonočních produktů budou použité na zajištění akcí pro dětské pacienty. Svým nákupem umožníte dětem návštěvu ranče a projížďku na koních, líčení a vizážistku přímo v prostorách nemocnice Motol. Dále se nemocné děti budou moci podívat do botanické zahrady, nebo strávit sportovní odpoledne ve fitness centru v Praze.

Přijďte se podívat na vernisáž

Kamila Berndorffová připravuje vernisáž fotografií, jejímž cílem je přiblížit široké veřejnosti život dětí, které prodělávají či prodělaly onkologické onemocnění. Děti se projektu účastnily také. Výstava proběhne letos na jaře, právě díky financím, které projekt získá za prodej velikonočních dobrot.  

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama