reklama

Vyberte si levnou dovolenou! Ještě není pozdě

Levná dovolená? Jistě, že to jde! Kupte si voucher na slevovém portálu Amplion

Foto: Profimedia.cz

Rádi byste s celou rodinou na dovolenou, ale nedostává se vám peněz? Ušetřete a nakupte si dovolenou přes slevový portál Amplion. Levná dovolená v Chorvatsku? Proč ne!

Vybrali jsme vám tři tipy na levnou dovolenou. Jde o slevu, která vás určitě bude bavit. Podívejte se, jaká levná dovolená čeká právě na vás!

Za mořem do Chorvatska

Dovolenou na ostrově Hvar na osm dní s polopenzí získáte už za 4050 korun. Vydejte se do Chorvatska za sluncem. Užijete si dovolenou u moře v Bungalovech blízko pláže i centra města. Cena za osobu zahrnuje 7x polopenzi, ubytování, parkování, ledničku, pobytovou taxu. Pokud nechcete cestovat automobilem, můžete si dokoupit autobusovou dopravu za 3150 korun. Platnost poukazu je od 1. srpna do 8. září 2012. Nástup je možný ve středu nebo v sobotu po domluvě s cestovní kanceláří. Dovolená v Chorvatsku se slevou, to už stojí za to!

Bavorské jezero Chiemsee

3denní pobyt pro dva se snídaní u krásného bavorského jezera Chiemsee, které obklopují majestátní hrady. Pobyt stojí pouze 3 699 korun. Budete ubytovaní ve čtyřhvězdičkovém Superior Ambiente Karner Flair hotelu nedaleko Solné stezky. Voucher zahrnuje 3 dny a 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby, láhev vody na pokoj a 2 x chutnou snídani formou švédského stolu pro dva. Užijte si dovolenou se 40 procentní slevou. Poukaz platí od 25. července do 30. září 2012.

Luxusní dovolená v  Budapešti

Za 3 999 korun získáte 4denní pobyt v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Kempinski v Budapešti, kde bydlel dokonce i Michael Jackson nebo Barrack Obama. Poukaz zahrnuje 4 dny a 3 noci pro jednu osobu v jednom z nejluxusnějších hotelů. Budete ubytovaní v pokoji typu Superior. V ceně je wellness a hotelový krytý bazén. Voucher zahrnuje i luxusní bufetovou snídani. Voucher je platný od 1. srpna do 31. srpna 2012. Poznejte na dovolené temperamentní Budapešť.

 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama