reklama

Kam na zajímavou a levnou dovolenou? Máme tipy!

Chystáte se na dovolenou a chcete ušetřit? Máme pro vás několik lákavých tipů z našeho slevového serveru Amplion!

Foto: Žena

Plánujete dovolenou nebo výlet a nevíte, kam přesně vyrazit? A chcete ještě ušetřit?

Přinášíme vám tři lákavé tipy ze slevového portálu Amplion.cz!

Jednodenní výlet do Německa

Jeďte na celodenní zájezd na Orlí hnízdo a jezero Königsee. Zájezd se koná 30. června. Po návštěvě Orlího hnízda  následuje výlet k jezeru Königssee, které je nejvýše položeným jezerem v Německu a pyšní se neuvěřitelnou 180metrovou hloubkou. Na jezeře vás čeká vyhlídková plavba lodí k ostrůvku St. Bartholomä. V případě nepřízně počasí navštívíte solné doly. Voucher stojí 890 korun.

Sportování v Krušných horách

Vyjdete se na třídenní dovolenou do Krušných hor, které jsou obklopené nádhernou přírodou, kterou můžete objevovat pěšky nebo na kolech, jejichž zapůjčení máte v ceně. Kolem místa pobytu jsou cyklistické trasy, které vás mohou zaměstnat klidně na celý pobyt. Voucher pro dvě osoby stojí 1999 korun a mj. zahrnuje hodinu kulečníku, badmintonu nebo stolního tenisu. Platnost poukazu je  od 19. června do 30. září 2012.

Dovolená ve Vysokých Tatrách

A co Vysoké Tatry? Vydejte se na dovolenou na dva dny se svou rodinou nebo přáteli do hotelu Tatragold. Voucher platí od25. června do 31. října 2012 a stojí 2766 korun. Zahrnuje dvě noci pro čtyři osoby v apartmánu nebo tři noci pro dvě osoby. Hotel se nachází v jedinečném prostředí pod Vysokými Tatrami. Tatranský region vám nabídne různé přírodní krásy, kulturní památky a širokou škálu možnosti trávení volného času. Jedinečná poloha Areálu Tatragolf poskytuje široké možnosti sportovního vyžití, oddychu a relaxace.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama