reklama

Velký tarotový horoskop na září: Babí léto s vášní?

Chcete vědět, co vás v září čeká a nemine v lásce? Prožijete romantické a vášnivé babí léto? Přečtěte si váš tarotový horoskop a zjistěte, co si pro osud připravil!

Foto: Isifa/Thinkstock

Chcete vědět, co vás v září čeká a nemine v lásce? Prožijete romantické a vášnivé babí léto? Přečtěte si váš tarotový horoskop a zjistěte, co si pro osud připravil!

Beran

Karta Císařovna vám slibuje nádherné období v lásce, budete o partnera pečovat a on vám to bude stejným způsobem oplácet. Velmi důležité pro vás bude vaše hnízdečko lásky, které si budete s radostí zvelebovat a budete si užívat společný rodinný život nebo po něm budete toužit. Je vynikající doba pro pořízení potomka! I v oblasti erotiky mezi vámi bude panovat harmonie a něha.

Býk

Karta Viselec značí období pasivity v lásce, když se delší dobu nebude nic dít a budete mít pocit, že o vás protějšek nejspíš nemá valný zájem. Všechno je však jenom otázkou času a již brzy se věci změní. Zatím si užívejte příjemné stránky samoty, kterou můžete skvěle využít pro sebepoznávání a sebezdokonalování. V intenzivním partnerském soužití, které přijde později, už na to nebudete mít čas, tak využijte příležitost!

Blíženci

Karta Dvě hole vám předpovídá období plné náhlých a pozitivních změn v lásce. Konečně se odhodláte k tomu, že uděláte něco, o čem jste již delší dobu uvažovali, a s výsledkem budete velmi spokojeni. Přichází období aktivního přístupu k lásce a sexu, neponecháte nic náhodě a projevíte svoji iniciativu. Díky tomu se vám konečně povede dosáhnout toho, co jste si přáli, a splníte si své sny o lásce.

Rak

Karta Dva poháry vám přináší v lásce jen ty nejkrásnější vyhlídky - je to karta opravdové lásky, silné spolupatřičnosti a hlubokých citů mezi dvěma lidmi, takže se můžete těšit na měsíc plný milostné harmonie a naplnění. Budete si užívat každou chvilku, když budete s protějškem spolu a budete cítit, že vás spojuje výjimečně silné pouto, se kterým se nic jiného nemůže ani náhodou srovnávat!Lev

Karta Slunce vám dává příslib krásného, radostného a bezstarostného období v lásce! Ve společnosti protějšku, ať už dlouhodobého nebo úplně nového, si budete užívat období plné veselosti, nových zážitků a společně sdílené radosti ze života. Problémy vás budou obcházet velkým obloukem, takže si budete moct dopřát pohodový měsíc a trávit společně co nejvíce času, jak to jen bude možné, budete přímo nerozlučná dvojka.

Panna

Karta Tři poháry vám věští krásné, radostné a naplňující období v lásce. Se svým protějškem budete naladěni na stejnou vlnu, budete si skvěle rozumět a budou mezi vámi vzkvétat hluboké city, ale přesto se nebudete uzavírat jako dvojice sami do sebe. Místo toho budete podnikat zajímavé akce ve společnosti přátel a všude kde se objevíte budete kolem sebe šířit dobrou náladu a veselost, takže vás každý bude moc rád vidět.

Váhy

Karta Osm holí vám ukazuje, že věci lásky se budou rychle hýbat kupředu a měnit k lepšímu. Čeká vás rychlý sled velmi zajímavých událostí, občas můžete mít dokonce až problém držet krok s tím, co se bude ve vašem milostném a partnerském životě dít. Váš partner bude velmi akční, plný vášně a chuti do života a pořád bude chtít zkoušet s vámi nějaké nové věci. Jako dvojice budete velmi podnikaví a ostatní to budou obdivovat. Nezadané Váhy se velmi rychle a překvapivě sblíží s novým partnerem!

Štír

Karta Deset pohárů vám věští nádherné a naplňující období v lásce. Pokud již se svým partnerem máte rodinu, budete pociťovat dokonalé štěstí a pocit, že vám v životě snad nic nechybí. Jestliže rodinu zatím nemáte, zatoužíte po ní a bude vás bavit společně pečovat o děti jiných příbuzných a známých nebo chodit po návštěvách v širším rodinným kruhu. Budete se cítit velmi silně spříznění a city mezi vámi budou silné a velmi hluboké.Střelec

Karta Sedm mečů vás upozorňuje, že do partnerských vztahů se vám tento měsíc může velmi snadno vloudit nedůvěra a podezíravost. Někdy budete mít pocit, že se můžete spolehnout jen sami na sebe a na partnera nikoliv, a to není základ dobrého vztahu, právě naopak, může mu to velmi uškodit! Je však velmi pravděpodobné, že ani váš partner vám zas tak úplně nevěří a možná dokonce žárlí! Měli byste si o tom spolu popovídat!

Kozoroh

Karta Čtyři poháry naznačuje trochu zvláštní období v lásce - zdánlivě bude všechno krásně klapat a nic vám nebude chybět, ale přesto budete pociťovat někde ve svém srdci neurčitou lítost a možná až nespokojenost. Máte skryté citové touhy, které si nechcete přiznat, ale to, že nejsou naplněné, vás někde ve vašem nitru trápí. Mluvte o těchto pocitech s partnerem, bude to užitečné a posune vás to kupředu.

Vodnář

Karta Eso holí vám přináší do milostného života ohromný příliv vášně a energie - může to znamenat novou zamilovanost nebo velmi silné oživení sexuální přitažlivosti ve vašem stávajícím vztahu. V obou případech si to budete užívat a vychutnávat plnými doušky a bude vás to naplňovat dobrou náladou. Vztah s protějškem vám bude klapat a bude založen hlavně na velmi silné erotické přitažlivosti!

Ryby

Karta Síla značí příchod období naplněného velmi silnou sexuální energií a milostnou vášní. Bude až spalující, takže byste si na ni měli dávat pozor, aby vám nepřerostla přes hlavu. Za každých okolností bude lepší držet ji trochu na uzdě, hlavně pokud je váš vztah s protějškem nějakým způsobem nejasný nebo nejistý. Ryby žijící v dlouhodobých partnerstvích si mohou dovolit více se odvázat a užívat si svoji sexualitu naplno.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1sms/max. 51 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Výklad karet po telefonu: Kvalitní věštění nebo podvod?

Co vám brání začít nový vztah? Budete překvapené

Fakta o líbání, která (ne)chcete znát

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama