reklama
 

Výklad karet po telefonu: Kvalitní věštění nebo podvod?

I do oblasti esoteriky a okultismu v poslední době zasáhl vliv rozvíjející se moderní technologie. Ale funguje to?

Foto: ISIFA/Thinkstock

Podle výzkumů navštěvuje kartářky, věštce či chcete-li čarodějnice téměř pětina Čechů věřících v tajemné a nadpřirozené síly.

Okultní vědy spojené s horoskopy, věštbami, alternativní léčbou nebo třeba s komunikací s duchy jsou určitým způsobem vírou pro lidi, kteří se nehlásí k víře církevní, ale přesto nejsou ateisty. I do oblasti esoteriky a okultismu v poslední době zasáhl vliv rozvíjející se moderní technologie, a tak si můžete bez problémů nechat vyvěštit osud i prostřednictvím telefonu. Ale funguje to?

Působení mimo rozsah vnímání

Možná si kladete otázku, jak je možné vykládat karty po telefonu nebo jen prostřednictvím krátké SMS zprávy. Vždyť si přeci musíte "ty svoje" karty promíchat a rozložit na stůl, teprve pak může kartářka číst, co v nich je psáno… Tento postup je sice správný a dlouhá desetiletí zažitý, avšak opravdoví věštci obdaření magickým nadáním jsou velmi citliví a dokáží působit i mimo přirozený rozsah lidského vnímání. Stačí, aby se na vás takzvaně napojili, naladili se na vaši energii a pak jsou schopni číst vaši budoucnost úplně stejně, jako byste seděli přímo proti nim. K samotnému napojení velmi pomůže, když jim sdělíte křestní jméno a datum narození.

Využití různých nástrojů

K tomu, aby byl výklad co nejpřesnější a pomohl vám s řešením vašich problémů, používají věštci nejrůznější nástroje. Mezi ty základní patří tradičně karty, a to především karty tarotové, na pomoc si ale berou i kyvadlo, runy, čajové lístky, kávovou sedlinu či křišťálovou kouli. Vždy zvolí nástroj dle svojí intuice, aby byli schopni vám poskytnout co nejpřesnější a nejobsáhlejší odpověď.

Výhody výkladu po telefonu

Mnoho lidí se výkladu karet po telefonu nebo prostřednictvím SMS obává, není k tomu však vůbec žádný důvod, pokud zvolíte kvalitní služby. Oproti přímému kontaktu přináší výklad po telefonu dokonce i své výhody.

Tou první je právě to, že vás kartářka nebo věštec nevidí a zůstáváte tak v anonymitě. Obzvláště citlivé problémy lidé neradi řeší s jinými lidmi, a tak je věštění po telefonu či přes SMS ideální, pokud se stydíte nebo nechcete, aby si vás s danou problematikou spojoval například věštec z blízkého okolí.Další výhodou je pak také to, že výklad probíhá v místě, které si sami zvolíte. Můžete si tak pohodlně sednout do svého oblíbeného křesla, nebo si lehnout do postele a užívat si výklad ve vámi známém, osobním a příjemném prostředí, aniž byste byli stresováni kartářčiným pracovištěm.

Neopomenutelné pozitivum představuje také to, že nemusíte nikam cestovat, složitě hledat sídlo kartářky a objednávat se na konkrétní den a čas. Věštění po telefonu můžete využít kdykoliv, kdy zrovna pocítíte touhu nebo potřebu nechat si pomoci. Obvyklá délka výkladu je půl hodiny, ale je jen na vás, zda budete chtít ve věštění pokračovat, nebo jej naopak ukončit dříve.

Co mít na paměti?

Ať už se setkáte s kartářkou osobně, nebo se spolehnete na služby po telefonu, vždy je potřeba pamatovat na to, že karty ani samotný věštec za vás vaše problémy nevyřeší. Pomohou vám ale nahlédnout na něj z jiného pohledu a najít tu nejlepší cestu, jak se mu postavit čelem. Pak už je jen na vás, zda se budete vám sděleným výkladem řídit, nebo se rozhodne pro jinou cestu.

Dále je potřeba vybírat si opravdu zkušené kartářky s dlouholetou praxí, které vám poskytnou kvalitní výklad a pomohou vyřešit problémy nejen s osobním životem, ale i se zdravím, penězi a celkovou spokojeností ve vašem životě. Hledáte-li věštce, kteří dokonale zvládají vše, co je spojeno s výkladem, pak se bez obav můžete spolehnout například na služby astroporadny Astrohled, kde na vás čekají opravdoví odborníci. Než se pustíte do telefonování, nezapomeňte si připravit tužku a papír, ať si můžete dělat poznámky a později se nad výkladem znovu zamyslet.


Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1sms/max. 51 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Módní nezbytnosti na pláž: Tady je povoleno vše

Chladivé drinky s bublinkami pro horké letní dny

Slavné herečky nad 50 v bikinách

Pomsta odhozené manželky. Dianne se po rozvodu kvůli mladší milence náramně baví | Video: Instagram/Dianne Laurance
reklama
reklama
reklama