reklama

Starbucks láká na nápoje s příchutí brusinek a perníku

Společnost Starbucks prožívá vánoční chvíle s novými příchutěmi brusinky, karamelu a strouhaného perníku

Foto: kava-online.cz

Za vánoční atmosférou mohou zájemci vyrazit do Starbucks. Ochutnejte výbornou kávu a nové horké nápoje s příchutí karamelu, brusinek a čerstvého perníku.

V prodeji před Vánoci se objevila limitovaná edice dvou zrnkových káv, které se vyznačují zemitou a kořenitou chutí. Obdarujte své blízké kvalitní kávou, která se pro svou specifickou vůni a chuť výborně hodí k vánočnímu cukroví.

Kromě aromatické kávy, čekají na zákazníky k zakoupení netradiční dárky. Svým blízkým pod stromeček můžeme zakoupit nadčasový French press na kávu. Odborníci tvrdí, že jde o nejlepší způsob, jak připravit kávu. Elegantní hrnek Starbucks je oblíbený po celém světe. Jde o desigenový kousek, který se příjemně drží. Pro ty, kteří ráno nestíhají snídat, jsou připravené termosky, které jsou speciálně vyrobené pro přenášení a uchovají správnou teplotu a čerstvost nápojů.

Společnost Starbucks Cofee je maloobchodní prodejce, pražírna a značka vynikající kávy na celém světe. Najít je můžeme ve čtyřiceti čtyřech zemích. Několikrát obdrželi ocenění Fortune´s 100 Best Companies to Work For.

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama