reklama

Show Jana Krause a sexuální život zvířat

Tentokrát se v pořadu Show Jana Krause dozvíte o sexuálním životě zvířat. Přijde zoolog Evžen Kůs, hokejová legenda Jiří Holeček a prezidentka nadace Karolína Milerová.

Jan Kraus - promo foto 2012
Jan Kraus - promo foto 2012 | Foto: TV Prima

Hokejová legenda Jiří Holeček, vnučka známého výtvarníka Karolína Milerová a zoolog Evžen Kůs se představí v další Show Jana Krause.

Devětašedesátiletý Jiří Holeček, někdejší špičkový hokejista, si titul nejlepší brankář na mistrovství světa "vychytal" celkem pětkrát. Říkalo se mu Holendr nebo Holas. Jeho předností byly vynikající reakce a mimořádně rychlá práce nohou. Během své úspěšné kariéry hrál za Slávii, Spartu i Košice. Po revoluci prorazil velmi dobře v novém oboru: v reklamě. Založil svoji vlastní agenturu. Jeho největší pýchou je hokejová brankářská škola, která přes léto funguje v Pelhřimově.

Vnučka legendárního autora Krtečka

Karolína Milerová je šéfkou společnosti Little Mole a prezidentkou Nadace Zdeňka Milera. Budoucnost Krtečka je v jejích rukách.  

"Chci dostat Krtečka do světa. Když to neudělám já, neudělá to nikdo," říká blondýnka, která chce se známou postavičkou dobýt Hollywood. "Dědeček měl velký sen. Proslavit svého Krtka v Americe. Nepodařilo se mu to. A já bych to chtěla udělat, " svěřuje se Karolína. Společně založili nadaci Zdeňka Milera, která pomáhá hlavně výtvarnému nadání dětí, aby se nebály projevit fantazii.

Sexuální život zvířat

Posledním hostem je RNDr. Evžen Kůs, zoolog, který se soustřeďuje na sexuální život zvířat. V současné době vydal knihu "Dá mi? Nedá mi?" s podtitulem Pohledy do sexuálního života zvířat. 35 let pracuje v pražské zoo a zkušeností má opravdu hodně.

"Stejně jako mezi lidmi, i mezi zvířaty existuje sympatie a antipatie. Některá manželství zvířat se proto zkrátka nepovedou," vysvětluje. "V zoo mají vzácná zvířata, jimž horko těžko ve světě seženou partnery a zvířata si na sebe celý život nezvyknou. Potomka nezplodí a někdy to dospěje tak daleko, že dojde na vraždu."

Sledujte premiérový díl pořadu Show Jana Krause a dozvíte se, proč pro šlechtěné feny mají největší kouzlo právě voříšci z ulice. To a mnohem více zajímavého ze sexuálního života zvířat už tento pátek 17. května od 22:20 na Prima family.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Tipy na výlety: Nejzajímavější místa v Česku

Vybíráme dovolenou? Tipy na nejlepší pobyty se slevou

O čem, se nemluví: Nemoc střev vám zničí život

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama