reklama

Show Jana Krause: Předváděcí akce pro seniory a Sparta!

Jak to vypadá na předváděcích akcích pro seniory? Vyprávět bude host Show Jana Krause, dokumentaristka Silvie Dymáková. A bude i Sparta a Václav Kadlec.

Jan Kraus - promo foto 2012
Jan Kraus - promo foto 2012 | Foto: TV Prima

Show Jana Krause tentokrát navštíví zajímaví hosté. Do divadla přijde fotbalista Václav Kadlec, herečka Ha Thanh Nguyen a dokumentaristka Silvie Dymáková.

Jan Kraus si do svého pořadu pozval nejznámější Vietnamku v České republice. Ha Thanh Nguyen, která vystudovala scénografii a věnuje se také herectví. V Čechách žije od útlého dětství. Diváci ji mohou znát z pořadu Ordinace v růžové zahradě.

Sparta, Sparta...

Hlavním hostem talk show je dvacetiletý fotbalista pražské Sparty. Útočník Václav Kadlec na sebe ve svých dvaceti letech strhl pozornost českého fotbalového světa. Při ostře sledovaném derby se Slavií zajistil Spartě vítězství. Tento zápas se nejspíš stal jeho osobní exhibicí.

Čtěte také: Soutěžte s filmem Dávám tomu rok o kosmetické balíčky

Kadlec je nejmladším střelcem v historii české reprezentace. Také na sebe upozornil, když si vloni v listopadu hrozivě zranil lebku. Všechny šokoval promáčklým čelem a nějakou dobu musel hrát ve speciální helmě.

Šmejdi, dokument o předváděcích akcích

V těchto dnech má premiéru film Šmejdi. Dokumentaristka Silvie Dymáková ve svém snímku ukazuje zákulisí a pravdu o předváděcích akcích pro seniory. Kontroverzní film vznikal v přestrojení, kdy navštěvovala akce pro seniory, které se staly nelichotivým fenoménem dneška.

"Tyhle akce pro seniory jsou nejen sondou do naší společnosti, ale i do života seniorů - je až zvrácené, co jsou ochotni dělat pro kus salámu," říká fascinovaně Silvie. Jak její utajená akce dopadla, zjistíte už tento pátek v pořadu Show Jana Krause.

Premiéru dalšího dílu třetí série uvidíte v pátek 19. dubna od 22:15 na Prima family.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Show Jana Krause: Naučíte se míchat tatarák!

Nejlepší Bond v historii: Daniel Craig. Souhlasíte?

Chcete si problémy vyříkat? Jen to ne!

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama