reklama
  • Wiki
  • Show Jana Krause

Show Jana Krause je zábavný a zároveň poučný pořad. Moderátor Jan Kraus si do každého dílu pozve tři zajímavé hosty, s kterými hovoří na všemožná témata. Show Jana Krause můžete sledovat každý pátek ve 21:50 na Prima family.

V pořadu na Prima TV se střídají hosté s různým povoláním. Vidět můžete známé osobnosti, ale také hosty, kteří ve svém životě něco dokázali a je jedno jakou mají profesy, koníčka či jiné zájmy. Kromě lidí se v pořadu vyskytla i výjimečná zvířata, která mají na svém kontě nějaké ocenění za své výkony.

Jde o zábavnou formu talkshow, jejíž scénář má v rukou moderátor Jan Kraus, který svými otázkami vede své hosty k vtipným a zajímavým odpovědím. Show se natáčí v divadle Ponec. Když se chcete zúčastnit natáčení, stačí zakoupit vstupenku a dorazit v domluvený den do divadla.

Mezi hosty se objevil i Petr Korda, Bolek Polívka, Jan Fisher, Marie Poleďnáková, Tomio Okamura, Ondřej Hejma, Věra Špinarová, Jiří Menzl a celá řada lidí, kteří nemají své jméno známe ze showbyznysu, ale přesto jsou natolik zajímavý svou prací a koníčky, že by se od nich Jan Kraus rád něco dozvěděl.

Jan Kraus

Jan Kraus je herec, moderátor, publicista, dramatik a režisér. Absolvoval gymnázium s maturitou a udělal kurz účetnictví a daňového poradenství. Od dětství se věnoval herectví. V současné době žije s Ivanou Chýlkovou po rozvodu s Janou Krausovou. K vidění je nejen ve filmech a seriálech, ale také na divadelních prknech.

Související články

reklama
reklama
reklama