reklama

Rok 2016 podle numerologie: Ženy čeká úspěch a sobectví

Rok 2016 podle numerologie. S odbornicí o vztazích, práci, zdraví a plnění snů.

Foto: Thinkstock

Zajímá vás svět čísel? Numeroložka Hana Černá pro vás prověřila rok 2016 a přináší dobré zprávy. Především ženy čeká řada pozitivních změn v práci i ve vztazích, ale bude třeba se obrnit trpělivostí. 

Pro své výpočty vychází numeroložka z toho, že naše republika vznikla 28. 10. 1918. I zde je k nám numerologie přívětivá. Podle výsledků patří naše konstelace v porovnání s ostatními státy mezi nejlepší. Co nás ženy tedy čeká?

První polovina roku bude náročná

Už od samého začátku patří rok 2016 k silným a plným energie. Aby byl pro nás plodný, budeme se muset spoléhat více samy na sebe. Ale pozor. Do června byste se měly mít trochu na pozoru. "V první polovině roku může docházet k mnoha překážkám, které nás přivedou do stresových situací a napětí. Nejbližší měsíce přinesou lehké zklamání. Budete mít pocit, že nic nestíháte, ale když se zpětně podíváte na odvedenou práci, sami uznáte, že jste toho zvládly víc než dost." upřesňuje numeroložka a astroložka Mgr. Hana Černá.

Doporučujeme: Numerologie jména: Co o vás prozradí křestní i příjmení?

Množství práce a uvědomění si vlastní hodnoty se dostaví až v dubnu, kdy s příchodem lepšího počasí najdeme chvíli na odpočinek. Teprve pak jsme schopné zhodnotit první tři měsíce a pochválit se. "S pocitem, že nic nestíháme, souvisí také fakt, že rok 2016 je plný povinností, příležitostí a celkově bude mít rychlejší spád," doplňuje Černá.

Ženy se zaměří více na sebe

Druhá polovina roku bude pro ženy velmi příznivá. Mnohé z nich se konečně zaměří více na sebe a na své potřeby. Rodina a partneři je prvních pár měsíců (srpen, září) druhé poloviny budou vnímat jako sobecké, ale brzy pochopí, že si jen chtějí odpočinout. "Rok vypovídá o dobré inteligenci a porozumění. Pokud zvládneme s blízkými komunikovat, neměl by nastat žádný větší konflikt," uklidňuje numeroložka.

Čas na povýšení v práci

Pokud toužíte po práci snů, vrhněte se na ni v druhé polovině roku. Něžnému pohlaví přináší úspěšnou kariéru a profesní růst. A v čem tkví úspěch? "Podzim pro nás bude ve znamení vychytralosti a mazanosti. Budeme více optimistické, pohotové a tvořivé. Právě tvořivosti, píli a činům číslo 2016 velmi přeje," říká odbornice.

Ale pro úspěch v práci existuje důležitá podmínka. Stát stranou a čekat, že se něco stane, se vám nevyplatí. Rok je plný příležitostí a posunů vpřed, ale nebojte se vstoupit do neznámého. Budete mít spoustu nových nápadů a právě podzim, zima je vhodnou dobou pro prezentaci vlastní osoby, začít novou kariéru a případně se vrhnout na studium či zkoušky potřebné k profesi. Učení vám půjde samo. Rok podporuje pokrok, studium, začátek nové profese, pokus o splnění svých snů. Vše půjde snáz než předešlé roky. Hlavně začít a nebát se.

Rok 2016: Nekupujte los a připravte se na stěhování

Pokud jste doteď neměly štěstí a nevyhrály jste v loterii, v roce 2016 s tím už vůbec nepočítejte. Z numerologického hlediska není číslo pro riskování a hazard všeobecně příznivé.

Ale nebojte se, peníze budou i bez výherního losu. S příchodem nové kariéry vás čeká zvýšení platu, ale také neplánované stěhování. Mnoho žen se v druhé polovině rozhodne pro velkou změnu. Vyhlédnou si nové bydlení, případně se pustí do rozsáhlé rekonstrukce.

Budete chtít ovládat své partnery

Slibná kariéra na obzoru, vyšší plat a nové bydlení. Už chybí jen vhodný partner. "Co se týká vztahů, ženy budou více zaměřené na svou osobnost a své cíle. S růstem sebevědomí by se mohl objevit sklon k ovládání partnera. Některé z nás budou potřebovat větší prostor pro sebe. Pokud jej nedostanou, klidně přítele opustí i po několikaletém vztahu. Chcete-li si muže udržet a získat od nich porozumění, nepromítejte do druhých své já a uvědomte si lépe jejich potřeby," vysvětluje numeroložka.

Náš tip: Moleoskopie: Věštba z mateřského znaménka

Rok nahrává spíše pevným a stabilním vztahům. Jsou možná nová setkání, seznámení, příjemný flirt, ale rok volnosti příliš nepřeje.

Hlídejte si tlak a připravte se na migrény

Ve zdraví bude energie na vzestupu, ohroženy mohou být více smyslové orgány, cévní systém, tlak a srdce. Ženy budou více náchylné na nemoci způsobené chladem - záněty dutin, bolest v krku a neslavné migrény.

"Rok 2016 je plný příznivé energie, která dovede ženy k splnění svých snů. Uvědomte si ale, že každá osobnost má svůj vlastní horoskop podle přesného data narození. A také mějte na paměti, že každý má osud ve svých rukou," uzavírá numeroložka a astroložka Mgr. Hana Černa.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Silné osobnosti. Co mají společného a jak to mít taky?

Neuvěřitelné: Zhubnout se dá ve spánku. Jak?

Vztah s mladším mužem. Potřebujete velké sebevědomí
Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama