reklama

Příběh: Je mu 31 let a chodí s ženou o 60 let starší

Že láska kvete v každém věku, se můžete přesvědčit v tomto příběhu. Mladý Kyle totiž zbožňuje starší ženy. Jeho současné přítelkyni je 92 let.

Foto: Profimedia.cz

"Někteří muži mají rádi blondýnky, jiní pokukují po hezkém zadečku či dlouhovlasé krásce, já mám rád staré dámy," uvádí v rozhovoru pro Daily Mail Kyle Jones. Nijak se netají tím, že jeho přítelkyně je o 60 let starší.

Že láska kvete v každém věku, se můžeme přesvědčit v tomto příběhu, kdy mladík v 31 letech zbožňuje dámy, které by mohly být jeho prababičky. Zvrhlé? Prý je to láska a nemůže si pomoci.

Hraje vysoký věkový rozdíl roli?

Na to, že celebrity chodí i s o 30 let staršími partnery si společnost zvykla a nijak nás to nepohoršuje, ale kde je věková hranice, kdy si řekneme, tak tohle už snad ani není možné? Věkový rozdíl 35, 40, 50 nebo snad 60 let? Mladý Kyle má ve všem jasno, hranice není žádná!

Doporučujeme: Jaký je ideální věkový rozdíl partnerů? Spočítejte ho

Už jeho první sexuální zkušenosti naznačovaly, že jeho srdce bude patřit dámám s vráskami či povislými prsy. Poprvé se miloval v 18 letech a jeho vyvolenou se stala čerstvá padesátnice.

Mohla by být jeho prababičkou

V současné době "randí" s Marjorie McCoolovou, která letos oslavila 91. narozeniny. Jejich vztah trvá už neuvěřitelných pět let a elegantní dáma sama přiznává, že jejich sexuální život je fantastický. Prý od sebe nemůžou odtrhnout ruce. A jak si udržují ve vztahu vášeň? Marjorie nezapomíná na sexy prádlo, kterým se snaží partnera vždy překvapit, navíc nikdy nedovolí sundat podprsenku, protože si uvědomuje, že už by tam nejspíš nic zajímavého nenašel.

"Když se venku chytíme za ruku, políbíme se nebo obejmeme, lidé nevěří vlastním očím. Často si myslí, že je Kyle můj vnuk, ale moji vnuci jsou starší než je on.

Domlouvám si rande přes internet

Kyle neustále opakuje, že má prostě staré dámy rád a netají se tím. Snaží se s nimi domluvit rande přes internet, seznamku nebo je klidně osloví v knihovně (tak poznal Marjorie).

"Když je pozvu na rande, obvykle se tomu jen zasmějí a řeknou, že jsem příliš mladý, ale já jsem vytrvalý a snažím se jim dokázat, že si spolu užijeme legraci a bude to skvělé," vysvětluje v rozhovoru pro Daily Mail.

Několik partnerek najednou? Není problém!

V současné době udržuje "neformální" vztah s ženami ve věkové kategorii 60-90. Celkem jich je prý pět. A když se zeptáte Marjorie, zda nežárlí, pak vám odpoví:

"Na začátku jsem samozřejmě hodně žárlila, ale vždy se ke mně vrací a neustále opakuje, že jsem z nich nejlepší a sex se mnou je nezapomenutelný," vysvětluje Marjorie.

"Rád bych si našel jednu ženu a s ní se usadil, ale líbí se mi starší dámy a dobře si uvědomuji, že umřou dřív, než já, proto jsem se rozhodl, učinit šťastnými více žen, než jen jednu," uzavírá Kyle.

Nejen, že se staršími dámami randí, ale představuje je i své matce, která je o několik desítek let mladší, než jeho přítelkyně.

"Nejprve jsem si myslela, že prochází jen nějakou životní fází. Občas to tak bývá, že si chlapci hledají zkušenější ženy. Ale když mi domů už po několikáté přivedl o hodně starší ženu, pochopila jsem, že to tak prostě cítí," vyjadřuje se o vztazích Kylova matka.

A co na to lidé?

Sám Kyle přiznává, že se setkal s mnoha kritikami, kdy mu byla vyčítána touha po majetku či dědictví nebo mu alespoň starší dámy kupují hodně dárků. Prý to tak není.

"Líbí se mi křivky ženského krku, jak přirozeně stárnou, mění se. Zbožňuji vrásky a nenávidím plastické operace. Samozřejmě mám rád, když se o sebe žena stará, ale bez zásahů chirurgů," prozrazuje Kyle.

Náš tip: 10 pravidel, jak přežít vztah se ženatým mužem

Marjorie si vztah užívá, ale rodina zrovna dvakrát nadšená není. "Mých pět synů (71, 63, 61, 52 a 50) neschvaluje vztah s Kylem, ale je to můj život a já si budu dělat to, co chci."

Na celý rozhovor s Kylem a Marjorie se můžete podívat na následujícím videu

Přijde vám vztah s věkovým rozdílem 60 let ještě normální? Kde je podle vás ta hranice, kdy byste si řekli, tak tohle už nedám? Napište nám v diskuzi pod článkem.

zdroj: Dailymail.com

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Zatajila jsem partnerovi těhotenství a šla na potrat

Rakovina kůže: Humbuk nebo hrozba?

10 způsobů, jak využít okurku: Na slimáky, leští nerez i jako detox


Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama