reklama

Oslava Nového roku na pláži s British Airways

Společnost British Airways dooručuje pro oslavy nového roku Miami.

Foto: Reuters

Za chvíli jsou tu Vánoce a týden na to oslava Nového roku. Proč tentokrát nenechat doma rukavice a čepice a nevyrazit na Silvestrovskou veselici do palmového ráje. Místo šampaňského, budou koktejly a místo koulované, koupání v moři. British Airways přináší pár nápadů pro letošní Silvestr.

Rodinný výlet

Pokud se vypravíte s dětmi, nezapomeňte navštívit Orange Drive South Beach festival. Velká novoroční párty začíná třicátého prvního prosince a trvá až do druhého ledna. Miami ovládne diskotéka a atrakce pod širým nebem. Celá rodina si přijde na své. Můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to navštívit zoo v noci - v miamském safari s volně žijícími zvířaty. Přímo pro děti jako dělané je také Miami Children's Museum. Jedná se o dvoupatrové hřiště, kde si mohou nejmenší návštěvníci vyzkoušet práci dospělých nebo umělecké činnosti všeho druhu. Na dovolenou vás společnost dostane za čtrnáct tisíc korun a čeká vás pouze jeden přestup.

Dámská jízda

Pokud se chystáte na výlet s kamarádkami, navštivte slavnou adresu Ocean Drive. Vybírat můžete z mnoha klubů, restaurací a diskoték. Na rohu Ocean Drive a jedenácté ulice si můžete prohlédnout dům Giovanni Versaceho.V klidnější části Bayfront Parku zažijete maraton koncertů a vychutnáte si ohňostroj nad zátokou. Prvního ledna zde začínají obrovské slevy a právě tady se nachází velká nákupní galerie. Dlouhý pás obchodů a butiků zaměstná nejednoho člověka na celý den. 

Cestujte s World Traveller Plus třídou a můžete jet se dvěma velkými zavazadly, do kterých se vejdou vánoční nebo novoroční nákupy. Cena zpáteční letenky se pohybuje kolem třiceti čtyř tisíc korun.

Miami potřetí

Užijte si oslavy trochu netradičně v business třídě Club World letecké společnosti British Airways. Čekají vás sedačky polohovatelné na postele, vybrané pochoutky, víno a šampaňské. Pokračovat můžete na jachtě Biscayne Lady, která vyplouvá třicátého prvního prosince. Výborný výhled na ohňostroj na širém moři. Pokud budete mít peněz na zbyt, navštivte hotel Hilton v centru Miami. Čeká vás bohaté silvestrovské menu a laserová show. 

U bazénu hotelu Fontainebleau k tanci a poslechu zahraje dýdžej Tiësto. Na letenku si ovšem připravte čtyřicet sedm tisíc korun.   

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama