reklama

Magické Vánoce v Marks&Spencer

Vánoce v Mark voní po kvalitě a netradičních magických dárcích

Foto: Marks & Spencer

Za tři týdny jsou tu Vánoce a ještě vám chybí nějaké dárky? Marks&Spencer nabízí široký sortiment kosmetiky, bytových doplňků, spodního prádla, nebo kvalitních potravin.

S výběrem pomůže nový katalog s názvem Magické vánoční dárky. Při koupi třech produktů zaplatí zákazník jen dva. Produkty, které je možně kombinovat jsou označené hvězdičkou. V prodejnách je najdeme ve speciální vánoční sekci.

Dámy si mohou vybrat elegantní šaty z kolekce Autograph za necelé dva tisíce korun. Teplo domova vykouzlí pletené ponožky za čtyři sta korun, měkoučké boty na doma nebo balerinky za sto korun. Pro kamarádky bude vhodným dárkem kosmetická dárková taštička za čtyři sta korun, která obsahuje  máslo na rty, krém na ruce, sprchový gel a tělové mléko. Pokud budeme chtít originalitu, je pro nás v nabídce připravený desigenový kuchyňský organizér za dvě stě padesát korun.

Pro pány, kteří mají smysl pro humor, jsou připravené ponožky se sobem za sto dvacet korun. Eleganci najdou při koupi košile z kolekce Autograph za necelých tisíc korun, kožené peněženky nebo svůdné vůni Blue Energy za pět set korun. Technické typy ocení multifunkční šroubovák nebo připínací lampičku na knížku za sto dvacet korun.

V katalogu najdeme sortiment i pro nejmenší. Kromě Panenky Emily Button za pět set korun jsou k dostání rybky do vany nebo přípravky do koupele Fruity Beauty. Mlsné jazýčky nadchne Chutney set za dvě stě korun. V jednom balení jsou tři druhy omáček. Když si nevybereme ze sladkostí, jako jsou karamelové makadamové ořechy za sto padesát korun, peprmintových čoko tyčinek, nebo vloček z bílé čokolády, přijde nám vhod mix marinovaných oliv za dvě stě padesát korun.

Pokud už jsou dárky nakoupené, můžeme je dozdobit setem červeno-bílých vánočních stuh za osmdesát korun, přívěskem vláčku, stromečku nebo pleteného Mikuláše za osmdesát korun. Na závěr přiložíme vánoční přání s motivem Mikuláše nebo s třpytivým dekorem.  

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama