reklama

Loni to nevyšlo: Brazilka znovu prodává své panenství

Zhruba před rokem vydražila dnes už jednadvacetiletá Brazilka své panenství v přepočtu za 15 milionů korun. K ničemu však nedošlo, a tak nyní přichází s výhodným obchodem znovu.

Foto: Instagram.com

Zhruba před rokem vydražila dnes už jednadvacetiletá Brazilka své panenství v přepočtu za 15 milionů korun. K ničemu však nedošlo, a tak nyní přichází s výhodným obchodem znovu. Za utržené peníze chce postavit bydlení pro rodiny bez domova.

Panenství Catariny Migliorini se tehdy vydražil třiapadesátiletý Japonec s přezdívkou Natsu. Poprvé se měli sejít v jedné restauraci v Austrálii. Jenže když Natsu dorazil, Catarina s ním odmítla cokoli mít, protože prý neodpovídal popisu a fotografii, které jí dal Justin Sisely, organizátor celé akce, který navíc natáčí dokument o tom, jak se dívky zbavují panenství. Podle toho, co Catarina píše na svém webu, do restaurace dorazil japonský mladík ve věku jednadvaceti let.

Catarina se tedy nechala slyšet, že se cítí být obětí, a že má pocit, že ji Sisely podvedl, a že vlastně žádný Natsu ani 15 milionů ve skutečnosti neexistuje. Celé to prý na ni nahrál, jen aby získal reklamu pro svůj dokument. A Catarina se mimochodem rozhodla, že o svém příběhu napíše knihu, kde prozradí všechny detaily.

To celé se odehrálo už v červenci a nyní všemi světovými médii proletěla zpráva, že se Catarina do projektu pouští znovu, tentokrát na vlastní pěst. Založila si svoji webovou stránku s názvem VirginsWanted2, kde aukce nyní vrcholí. Do jejího konce zbývají už jen čtyři dny a v této chvíli nejvyšší nabídka dosahuje 300 tisíc dolarů.

Čtěte také: Dvacetiletá dívka (ne)prodala své panenství za 15 milionů

Catarina však doufá, že se konečná suma vyšplhá až na půl druhého milionu dolarů, což by bylo více než třicet milionů korun. Aukce se prý mohou zúčastnit muži i ženy, ovšem stále platí, že se dotyčný musí před stykem nechat otestovat na pohlavní choroby a nesmí používat žádné erotické hračky. 

Catarina mezitím nafotila sérii odvážných fotek pro magazín Playboy, tak jí možná skutečně pomohou získat dvojnásobnou sumu peněz. Jak to dopadne, uvidíme už příští týden.

Jestli se vám nechce věřit, že je krásná Catarina ve svých jednadvaceti letech stále panna, přečtěte si prohlášení na jejích webových stránkách: "V každém případě jsem stále panna a mám na to důkazy. Nikdy jsem neměla pohlavní styk a nikdo na celém světě nemůže tvrdit nic jiného."

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

7 věcí, které byste měli udělat na vánočním večírku

15 dobrých důvodů, proč nechci být chlap

Sedmnáctiletá Jacqui Beck: Dívka, která nemá vagínu

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama