reklama

Lady Gaga vydává své první koncertní DVD

Úspěšná zpěvačka Lady Gaga vydává koncertní DVD

Lady Gaga plní další ze svých slibů a milióny fanoušků po celém světě v pondělí 21. listopadu potěšila svým prvním koncertním nosičem. Záznam z jejího "The Monster Ball Tour" vyjde jak na DVD tak i na Blu-ray discích. Hlavní položkou prvního oficiálního koncertního nosiče Lady Gaga bude záznam jejího koncertu z Madison Square Garden, který před časem uvedl i kanál HBO. Kromě toho se fanoušci mohou těšit na obrovské množství doposud neprezentovaného materiálu, který mapuje přípravu celé show i samotného turné, během kterého zpěvačka zavítala v loňském roce i do Prahy.

Speciální edice 

Kromě klasického vydání na Blu-ray a DVD připravuje Lady Gaga i speciální edici. Ta dostala prostý název "Born This Way, The Collection" a bude obsahovat hned několik nosičů. Nebude chybět letošní veleúspěšné album "Born This Way", přibalena bude i zbrusu nová remixová deska "Born This Way The Remix", která nabídne čtrnáct exkluzivních remixů vázajících se k letošnímu albu. A samozřejmě zde bude i zmiňované koncertní DVD a Blu-ray.

Všechny nosiče jsou k mání od 21. listopadu. Ve stejný den se na trhu objevila i nová kniha Lady Gaga, která vznikla ve spolupráci se světově uznávaným módním fotografem Terrym Richardsonem.

Britové jsou u vytržení ze znovuobjevených záběrů královny. Stačilo jedno slůvko | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama