reklama

Justin Bieber vydává první vánoční album

Populární americký zpěvák Justin Bieber vydává své první vánoční album, které obsahuje jedenáct skladeb

Obal Justinova alba
Obal Justinova alba | Foto: Umusic.com

Mladý a úspěšný zpěvák Justin Bieber vydává svoje první vánoční album pod názvem Under The Mistletoe (Pod jmelím). Universal Music ho dá na trh poslední říjnový den.

Kanadský zpěvák Justin Bieber  je jedním z nejúspěšnějších interpretů poslední dekády. Album nabízí jedenáct skladeb, přičemž z velké části jde o předělávky známých vánočních písní, kterým dal Justin novou tvář a sound 21. století. Zpěvák si do natáčení ve studiu pozvali i několik slavných hostů. Na desce zazpívá například Usher, kapela Boyz II Men, rapper Busta Rhymes nebo zpěvačka Mariah Carey, která s Justinem přezpívala její legendární vánoční hit All I Want For Christmas Is You. Již 18. října bude mít světovou premiéru video pilotního singlu Mistletoe z této vánoční desky. Tento song pro Justina složilo a produkovalo kanadské duo The Messengers, které má na triku i jeho nedávný velký hit Never Say Never. 

Deluxe edice alba

Pokud patříte mezi příznivce deluxe verzí, určitě si jí nenechte ujít, dočkáte se totiž mnoha bonusů. Především na CD najdete čtyři další vánoční písně (mimo jiné i Justinovu interpretaci legendární Silent Night) a navíc DVD, které obsahuje téměř půlhodinový dokument o natáčení desky a videoklip k písni Pray.

Fenomén Bieber

Zpěvák debutoval v roce 2009 se singlem One Time. V sedmnácti letech má na svém kontě pět alb, kterých prodal více než 11 miliónů kusů. Na Twitteru ho denně sleduje přes třináct milionů fanoušků, na Facebooku má 36 milionů přátel a jeho videoklipy zhlédly stovky milionů lidí. 

 

 

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama