reklama

Justin Bieber

Justin Bieber je mladým kanadským zpěvákem popu/R&B, kterému padají k nohám miliony fanynek po celém světě. Je také tanečníkem, hercem a hudebním skladatelem. Talentovaný hudebník a atraktivní idol dívčích srdcí hraje na kytaru, klavír, bicí a trubku.
Aktuálně má Justin na svém kontě tři veleúspěšná studiová alba a jeden z nejprodávanějších koncertních filmů současnosti.
V roce 2013 absolvoval své zatím poslední celosvětové turné, které však provázela řada přešlapů, problémy se zákonem a drogy. Skandály se Justinovi nevybývají ani letos. Do 1. března, kdy oslavil své dvacáté narozeniny, již stihl několik divokých večírků. Jeden z nich skončil policejní razií v domě a Justinovým zatčením.

Život Justina Biebera

Justin Bieber, celým jménem Justin Drew Bieber, pochází z Kanady. Narodil se 1. března 1994 v Stratfordu, ve státě Ontario. Vyrůstal pouze s matkou. Brzy se však osamostatnil, aby jako začínající idol dobyl svět.

Hvězda z YouTube

První hudební úspěch zaznamenal Justin ve svých dvanácti letech, kdy se účastnil pěvecké soutěže v rodném Stratfordu. Video se záznamem vystoupení Justina z této soutěže umístila jeho matka na videoportál YouTube. Justin tak okamžitě začal svým hlasem a projevem oslovovat své příznivce. Právě prostřednictvím YouTube se proslavil.
Zveřejňoval své interpretace známých songů Ushera, Justina Timberlaka, Michaela Jacksona, Stevieho Wondera aj. Když se na YouTube objevilo Justinovo podání hitu Chrise Browna With You, sám Chris mu zavolal, aby ho pochválil. Justin na YouTube získal řadu nadšených fanoušků a právě zde ho také objevil manažer Scooter Braun.
Netrvalo dlouho a Justin měl v ruce nahrávací smlouvu s Island Records a začal spolupracovat s populárním zpěvákem a textařem Usherem.

Nikdy neříká nikdy

První studiová nahrávka Justina Biebera vyšla jako EP v roce 2009 s názvem My World. Stejný název neslo i debutové album, které přineslo takové hity jako One time nebo One Less Lonely Girl.
V roce 2011 Justin přichází se svým druhým albem Under the Mistletoe. Stihl natočit i 3D koncertní film Justin Bieber: Never Say Never (v překladu nikdy neříkej nikdy), který vydělal neuvěřitelných sto milionů amerických dolarů.
Rok na to vydává své zatím poslední album Believe. Do České republiky přinesl v roce 2012 i svoji knižní autobiografii My Story: First Step 2 Forever (česky Můj příběh: První krok k nesmrtelnosti). Ve stejném roce si také pořizuje luxusní rezidenci v Los Angeles, kde žije se svoji partnerkou, zpěvačkou a herečkou Selenou Gomez.

Jeden velký večírek

Rok 2013 se pro Justina točil kolem celosvětového turné. Image sympatického mladíka však začíná krachovat. Při vystoupení v Argentině Justin zneuctil národní vlajku. Na turné se údajně potýkal se žaludečními problémy, těmi odůvodňoval své zpoždění nebo předčasné ukončení koncertů. Popudil proti sobě své fanoušky nepříjemným chováním, plival lidem do tváře, údajně byl agresivní a dokonce měl napadnout fotografa.
Po zprávách o dalším z řady rozchodů se Selenou Gomez se v titulcích bulvárních časopisů Justin objevil také v souvislosti divokými večírky, na kterých nechybějí drogy jako marihuana nebo kokain. Média vděčně prezentují jeho eskapády se striptérkami nebo stále výraznější potíže se zákonem.

Image Justina Biebera

Justin Bieber se už jako teenager prosadil v hudebním světě a stal se jednou z nejúspěšnějších celebrit na scéně. Již od počátku je hvězdou sociálních sítí. Dnes září nejenom na YouTube, ale také jeho účty na Twitteru nebo Instagramu mají miliony příznivců z celého světa.

Novodobý rapper

Justin Bieber má osobitou image, kterou mu pomáhá dotvářet stylista Ryan Good. Nechybí v ní nádech drzosti, street a skate styl se sportovními prvky. Atraktivní tvář s výraznýma očima lemuje hustými vlasy, v poslední době vyčesávanými nahoru. Ještě častěji ho však lze vidět se stylovou kšiltovkou. Své tělo zdobí prostřednictvím tetování, to největší má téměř přes celou paži.
Jako novodobý rapper vyznává značky oblečení jako G-Star, American Apparel nebo Alexander McQueen, s oblibou nosí boty Supros. Jako drsný lamač ženských srdcí ve stylu Jamese Deana se také objevil v nové kampani proslulé sportovní značky, aby propagoval sportovní obuv Adidas NEO.

Parfém Justina Biebera

Justin už stihl své jméno propůjčit i vlastnímu parfému. Jeho první dámský parfém Justin Bieber Someday se stal mezi jeho fanynkami prodejním trhákem. Na řadu tak přišel i druhý parfém spolu s celou řadou kosmetiky značky Girlfriend. Girlfriend je líbivou vůní hravosti a sladkého mládí.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama