reklama

Chystáte se na ples? Vyzkoušejte nový sestřih

Už vás nudí vaše vlasy? Nechte se ostříhat a ještě ušetřete díky výhodným voucherům

Foto: isifa.com

Chystáte se na ples nebo jinou společenskou akci a chcete zazářit? Nechte se nově ostříhat nebo nabarvit. Přinášíme vám tipy na výhodné vouchery, díky kterým vás kadeřník přijde na zlomek původní ceny.

Kadeřnictví v Praze

Která žena by nechtěla mít krásné vlasy a moderní účes? V nově otevřeném kadeřnickém salónu s příjemným prostředím a přátelskou atmosférou se o vás postará a zkušená kadeřnice Blanka Horáčková, pracující s jednou z kvalitní značkou vlasové kosmetiky Dusy a Vitality's.  Jeden voucher za 170 korun vám zajistí mytí, stříhání, foukaná, žehlení a závěrečný styling, dva společenský účes a při koupi tří poukazů si můžete vybrat mezi barvou a melírem. 

Pouze za 199 korun koupíte voucher na mytí, regenerace, profesionální střih, foukání, styling a jako bonus sleva na barvu a melír. Kupon platí do 26. dubna 2012 v Salonu Lion, který je situován přímo v centru Prahy: v obchodním domě Bílá labuť v ulici Na Poříčí.

Kadeřnictví v Brně

Jsou Vaše vlasy zplihlé a bez energie? Chodíte už léta do stejného kadeřnického salonu a nějak to už není ono? Toužíte po změně účesu, ale nevíte přesně jakým směrem se vydat? To vše můžete hravě v kadeřnickém Salonu Exclusive v Brně. Voucher za 590 korun zahrnuje mytí hlavy, masáž hlavy, střih, barva, foukání, styling, poradenské služby,  káva, nealko nápoje. Kupon platí do 28. února 2012.

Chcete být ti, za kterými se každý na ulici otočí? Pusťte nový vítr do vašeho účesu a přijďte do Kadeřnictví Naděnka, kde Vám bude poskytnuta kvalitní a profesionální péče. Za pouhých 199 korun získáte voucher na perfektní střih a styling od profesionála. Kupon platí do 17. dubna 2012.

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama