reklama

Česko Slovensko má talent: Známe všechny semifinalisty

Poslední ze semifinálových večerů v soutěži Česko Slovensko má talent se nesl ve znamení tvrdého rocku. Jak na porotu zapůsobila revivalová kapela Ramm Stein! CZ?

Česko Slovensko má talent 2013 - Ramm Stein! CZ
Česko Slovensko má talent 2013 - Ramm Stein! CZ | Foto: TV Prima

Poslední ze semifinálových večerů soutěže Česko Slovensko má talent se nesl ve znamení tvrdého rocku. Jak na porotu zapůsobila revivalová kapela Ramm Stein! CZ?

Česko i Slovensko jsou bezednou studnicí talentů nebo alespoň těch, kteří si to o sobě myslí. I tentokrát totiž před kamery předstoupili odvážlivci se svými čísly. Dorazila řada zpěváků, tanečníků, kouzelníků, ale i dvojník Mr. Beana, nebo imitátor Michala Davida, kvůli kterému nakonec porotce Jaro Slávik odešel ze sálu.

Rockerka Bílá byla v sedmém nebi

Těmi, co si vyslechli od poroty kladné hodnocení, byla například česká verze drsných německých hochů Rammstein. Předvedli, jak má vypadat opravdový rock, drsné outfity i pyrotechnickou show.

"Kluci, skvělý! Já hrozně děkuju! Moc jsem to potřebovala, všechny ty ohýnky a energie, a ty seš dobrej křikloun, dobrej!" nešetřila chválou Lucie Bílá.

Na záznam vystoupení kapely Ramm Stein! CZ i dalších soutěžících se můžete podívat online na oficiálních stránkách pořadu Česko Slovensko má talent 2013.

Kdo doplní řady semifinalistů?

Své místo ve finálových kolech mají zatím jisté dívčí kapela Foursome, slovenský tanečník Miroslav "Bruise" Žilka, koktající zpěvák Miroslav Sýkora, grafiťák Malej Dejv, folková zpěvačka Lucie Dobrovodská, šansoniérka Eliška Lüftnerová, tanečník Lubomír Kábrt, svěřenci vítěze druhé řady Ataie Omurzakova Tumar KR a bubeník Michal Bečka alias Mika Ronos.

Výběr poroty je následující: dívčí taneční skupina Magic Free Group Brno, písničkář Pavel Helan, chlapecká taneční formace The Boyz, pole dance tanečnice Lucie Šimková, světelná show Moving Lights, pěvecké duo Peter a Tomáš Szabó, kouzelník Magic Alex, psí show Aleny Smolíkové a Jerryho a komik Jakub Gulík.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Lucie Dobrovodská: Rytmus ji vyhodil, vyhraje Talent?

Zpívající důchodce v Talentu: Divadlo mu padlo k nohám!

Pohnuté osudy v Talentu: Zmizení otce a láska přes web!

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama