reklama

Česko Slovensko má talent 2013

Česko Slovensko má talent 2013 je talentová show, kterou společně připravují televize Prima family a slovenská Joj.

Podmínky soutěže

Pořad se poprvé objevil na obrazovkách v roce 2010 a dal šanci obyčejným lidem bez ohledu na věk ukázat, co v nich je. Na casting dorazilo tisíce zpěváků, tanečníků, kouzelníků, akrobatů a dalších.

Do semifinálového kola soutěže se ale dostane jen hrstka z nich a finále už patří jen těm nejlepším. O tom, který ze soutěžících získá pohádkovou výhru 100 tisíc eur, rozhodují diváci.

Předchozí ročníky

V první sérii do porotcovského křesla zasedl moderátor Jan Kraus, producent Jaro Slávik a zpěvačka Lucie Bílá, kteří na konci soutěže gratulovali dvojici akrobatů duo Dae Men.

V roce 2011 vyměnil v porotě moderátora Jana Krause herec Martin Dejdar a výhru si odnesl tanečník Atai Omurzakov z Kyrgyzstánu.

Zatím poslední řada se obešla bez změny v porotě, kterou nakonec dostal svým hlasem operní slovenský zpěvák Josef Pavlusík a se stal talentem roku 2012.

Ročník 2013 v novém složení porotců

Další díl startuje na televizních obrazovkách 15. září 2013 a opět s novou posilou v porotě. Lucii Bílou a Jara Slávika tentokrát doplní moderátor Leoš Mareš. Pořadem provedou jako v předchozích letech Jakub Prachař a Martin Pico Rausch.

Osmnáct semifinalistů Česko Slovensko má talent 2013

Z castingových kol díky SMS hlasům od televizních diváků přímo do semifinále postoupila dívčí kapela Foursome, slovenský tanečník Miroslav "Bruise" Žilka, zpěvák bojující s koktáním a zadrháváním Miroslav Sýkora, grafiťák Malej Dejv, folková zpěvačka Lucie Dobrovodská, šansoniérka Eliška Lüftnerová, tanečník Lubomír Kábrt, taneční trio Tumar KR, které trénuje vítěz druhé řady Talentu Atai Omurzakov a které se věnuje stylu electric boogie, a také bubeník Michal Bečka alias Mika Ronos.

Koho poslala porota dál?

Dalších devět soutěžících, kteří od diváků nedostali dostatečný počet hlasů, vybírala sama porota. Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš se nakonec shodli a do semifinále poslali dívčí taneční skupinu Magic Free Group Brno, písničkáře Pavla Helana, chlapeckou taneční skupinu The Boyz, tanečnici pole dance Lucii Šimkovou, Moving Lights s jejich světelnou show, pěvecké duo Petra a Tomáše Szabó, kouzelníka Magic Alexe, psí cvičitelku Alenu Smolíkovou a Jakuba Gulíka s jeho stand up comedy.

Mezi výrazné objevy castingových kol soutěže se zařadila také zpěvačka
Nikola Karolová nebo "hadí muž" z Ruska Mukhtar Contortion.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama