reklama
 

Pohnuté osudy v Talentu: Zmizení otce a láska přes web!

Pozoruhodné výkony v Česko Slovensko má talent nejsou tím jediným, co ovlivňuje porotce v jejich rozhodování. Jsou to také mnohdy pohnuté životní příběhy soutěžících.

Česko Slovensko má talent - Aneta Tokárová
Česko Slovensko má talent - Aneta Tokárová | Foto: TV Prima

Pozoruhodné výkony v Česko Slovensko má talent nejsou tím jediným, co ovlivňuje porotce v jejich rozhodování. Jsou to také mnohdy pohnuté životní příběhy soutěžících.

S takovým se před tříčlennou porotu postavila také mladá studentka Aneta Tokárová, která všechny přítomné dojala právě tím, co ji vedlo se do soutěže vůbec přihlásit.

Ztratila otce, pomůže televize?

Její otec, původem z Angoly, se totiž před dvěma lety rozhodl odjet za prací do Německa, ale už se nevrátil. Rodina o něm od té doby nemá žádné zprávy. Proto Aneta doufá, že se s ním dokáže spojit třeba právě díky své účasti v talentové soutěži a prezentaci prostřednictvím televize.

"Kéž bychom aspoň věděli, že je v pořádku a že se mu nic nestalo," nechala se slyšet mladá zpěvačka, která otcovo zmizení nese opravdu těžce.

Zpívající dvojčata

Další, kdo porotu překvapil byla dvojčata Petr a Tomáš Szabovi, kteří vystoupili s vlastní milostnou písní. S autorskými texty většina soutěžících pohoří, ale poté, co kluci vysvětlili, pro koho písnička vznikla, získali si porotu na svou stranu.

Náš tip: VIDEO Šílenec vyhnal Bílou, úžasný mažoret dojal

Text složil Petr pro svou dívku, kterou poznal přes internet. Jelikož je ale dělí několik hodin cesty, zatím se nikdy nepotkali a v kontaktu jsou jen přes web kameru.

V soutěži byla také k vidění motorkářská show, dívčí hudební skupina Monkeys, tanečník latono salsy, se kterým si střihnul výstup Leoš Mareš, beat box s harmonikou nebo tanečníci z dalekého Kyrgyzstánu, které trénuje fenomenální tanečník a vítěz Talentu z roku 2011 Atai Omurzakov (podívejte se na video s jeho skvělým vystoupením zde).

A právě electro boogie trio s názvem Tumar KR nakonec díky hlasům diváků postoupilo do semifinálového kola.

Obrazem: Jak se dařilo soutěžícím a kdo všechno zatím postoupil?

Semifinalisté Talentu 2013

V dosavadních castingových kolech uspěli například dívčí kapela Foursome, slovenský tanečník Miroslav "Bruise" Žilka, koktající zpěvák Miroslav Sýkora, grafiťák Malej Dejv, folková zpěvačka Lucie Dobrovodská, šansoniérka Eliška Lüftnerová a tanečník Lubomír Kábrt.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Koktající Pavarotti: Kdo je Miroslav Sýkora?

Indiánka Lucie Dobrovodská: Rytmus ji vyrazil z Hlasu, teď bojuje o výhru v Talentu

Dara Rolins: Dítě s Rytmusem? Nechávám to osudu

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama