reklama

Zpívající důchodce v Talentu: Divadlo mu padlo k nohám!

Pořad Česko Slovensko má talent přinesl řadu nadaných soutěžících a naposledy i jedno velké překvapení letošního ročníku. Je jím šedesátiletý dopravní inženýr!

Vladislav Czepiec ze soutěže Česko Slovensko má talent
Vladislav Czepiec ze soutěže Česko Slovensko má talent | Foto: TV Prima

Pořad Česko Slovensko má talent přinesl řadu nadaných soutěžících a naposledy i jedno velké překvapení letošního ročníku. Stal se jím šedesátiletý dopravní inženýr s talentem pro operní zpěv!

Vladislav Czepiec ze severní Moravy doslova vyrazil dech tříčlenné porotě a na konci jeho představení mu tleskalo vestoje celé divadlo.

"Jestli jste dopravák, je škoda, že zpěv není vaše povolání, zpíváte neuvěřitelně krásně,"  řekla překvapená porotkyně Lucie Bílá.

Pasáček krav okouzlil Lucii Bílou

Vladislav svůj talent objevil v patnácti letech."Pásl jsem krávy, zpíval jim a říkal jsem si, že to možná není úplně špatné," vzpomínal Czepiec, který měl dokonce nabídku i z Ostravské opery, ale kvůli penězům raději začal pracovat v Třineckých železárnách.

Pětačtyřicet let si tak zpíval jen pro sebe, ale na stará kolena se rozhodl splnit si svůj dávný sen. Kromě šedesátiletého pěvce před přísnou porotu předstoupil například mistr světa republiky v dřevorubeckých disciplínách, nebo kouzelník s neviditelnými kartami.

Na záznam vystoupení Vladislava Czepiece i dalších soutěžících se můžete podívat online na oficiálních stránkách pořadu Česko Slovensko má talent 2013. Mezi vystupujícími se 10. 11. na TV Prima objevili například psí cvičitelka Alena Smolíková s fenkou Jerry, instruktor zumby Mario, zpěvačka Andrea Matulová, taneční formace Bojovat srdcem, osminásobný mistr republiky v dřevorubeckých disciplínách Jan Svoboda, bubeník Mika Ronos, který si vybubnoval dokonce účast na turné Lucie Bílé, kouzelník Luboš Matula s neviditelnými kartami nebo houslový virtuos, který dokáže zahrát na jednu strunu.

Semifinalisté Talentu 2013

Z minulých castingů se do semifinále probojovala dívčí kapela Foursome, koktající zpěvák Miroslav Sýkora, tanečník Miroslav "Bruise" Žilka, vizuální umělec Malej Dejv, zpěvačka Lucie Dobrovodská, mladá šansoniérka Eliška Lüftnerová, tanečník Lubomír Kábrt a taneční formace Ataie Omurzakova s názvem Tumar KR. Tentokrát se k nim připojil skvělý bubeník Michal Bečka alias Mika Ronos, na jehož muzikantské umění se můžete podívat na videích zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Koktající Pavarotti: Kdo je Miroslav Sýkora?

Indiánka Lucie Dobrovodská: Rytmus ji vyrazil z Hlasu, teď bojuje o výhru v Talentu

Dara Rolins: Dítě s Rytmusem? Nechávám to osudu

Evropské dotace půjdou na vědu a moderní technologie | Video: Petr Šoukal
reklama
reklama
reklama