reklama

9 ostudných věci, které děláme, když nás nikdo nevidí

Víme, že to nebude vypadat dobře. Že se nad námi budou ostatní ošklíbat. Že se to prostě nedělá. Jenže si nedokážeme pomoct. Čtěte dál a buďte upřímní: Že jste aspoň jednu ze zmíněných věcí aspoň jednou dělali také?

Foto: Isifa/Thinkstock

Víme, že to nebude vypadat dobře. Že se nad námi budou ostatní ošklíbat. Že se to prostě nedělá. Jenže si prostě nedokážeme pomoct.

Anebo jen na chvíli vypneme a uděláme něco zcela podvědomě. Snad každý má nějaký malý zlozvyk, který ostatní shledávají divným, nevhodným, ne-li nepřístojným. Čtěte dál a buďte upřímní. Jen se přiznejte, že jste aspoň jednu ze zmíněných věcí aspoň jednou dělali také!

Čteme si při jídle

Je to samozřejmě škoda nevnímat jídlo, jak si zaslouží, nehledě na to, že můžete zničit krásnou knížku skvrnami od másla, jahodové šťávy nebo jiné pochutiny.

Čtěte také: Sousedi mě ničí: Zavidí mi auto, milence, dům, všechno!

Jenže... Je to tak příjemné, spojit dvě oddechovky najednou, zvolna uzobávat z obložené a k tomu se strachovat, jestli hlavní hrdinka detektivky přežije bez úhony! Když zrovna nejsou doma děti, aby to neviděly, čas od času prostě neodoláte.

Šťouráme se v nose...

... a pak holuby lepíme na spodní desku stolu nebo židle. Jeden z dětských zlozvyků, kterého se jen těžko zbavuje. Je v tom jisté potěšení, vytáhnout pořádného macka a pěkně ho rozmáznout tak, aby nebyl vidět! Co na tom, že máma, až to zjistí, bude nejspíš zuřit.

Šišláme na cizí štěňátko

Velmi nedůstojné a často podvědomé. To je ale roztomilé psí miminko: Jak se tulí a vrtí ocáskem! Jenže co to zní kolem za divné zvuky? Naše vlastní šišlání, ani o tom nevíme.
Vylizujeme talíř po dobrém obědě

Škrabeme se v rozkroku

... nebo taky v zadku. Někdy je prostě příroda silnější, soukromé zákoutí zrovna nikde po ruce  a to svědění už nejde vydržet. Obvykle se to stává uprostřed frekventované ulice. A někteří pánové zajíždějí mezi přední kapsy kalhot zcela nevědomě.

Vylizujeme talíř po dobrém obědě

Samozřejmě pouze v přísném soukromí! Do společnosti se nehodí vypadat jako hladový pes! Ale co taková svíčková nebo jahody s cukrem a se smetanou? Bylo by přece škoda nechat na talíři tolik dobroty...

Čteme na záchodě

Zejména mužská specialita. Jen málo žen pochopí kouzlo soustředění na nejnovější automobilové novinky s holou zadnicí. Tento zvyk obvykle nerady tolerují, zejména pokud neklidně přešlapují před zamčeným záchodem z druhé strany.

Nicméně spousta pánů si počteníčko vymluvit nenechá. „Mám prostě pomalou peristeltiku! Potřebuji k vyměšování čas a klid." A v tolerantních domácnostech mají někteří dokonce příruční knihovničku s časopisy a oddechovou literaturou přímo na toaletě.

Pláčeme na dojákem v kině

Když jde o ženu, dá se to ještě tolerovat, ale co si počít s drsňákem jako hora, který slzí nad scénou loučení na letišti ve filmu Casablanca? Ten se musí hanbou propadnout, když ho uvidí jiný chlap! Nicméně pokud ho spatří kterákoli žena, bude ho prostě milovat.

Koukáme do výstřihu cizích žen

A dělají to obě pohlaví. Zejména, pokud ten výstřih stojí za to. Ženy tak činí z konkurenčních důvodů (Ta mrcha, jak se vystavuje! Že jí není hanba!), muži pro čiré potěšení (Sakra, to jsou ale poctivý trojky! Žádnej silikon!)

Pijeme z lahve v lednici...

... i když víme, že bychom si měli vzít sklenici. Taky ukrádáme okurky z láku jen tak rukou a ne vidličkou a o Vánocích chodíme do komory na bramborový salát. Jo a ukusujeme si zuby z bochníku čerstvého chleba cestou z nákupu. Honí nás žízeň či mlsná, a to je chvíle, kdy není čas na nádobí. Hygiena jde prostě stranou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

8 důvodů, proč je lepší být baculkou

Nejkrásnější nudapláže v ČR: Kde je ráj naháčů?

Svatá matka: Sedm postižených dětí a manžel sebevrah

Tereza Těžká: Je nás pět, mám třikrát víc lásky i trápení. Je mýtus, že nežárlíme | Video: DVTV, Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama