reklama

8 důvodů, proč je lepší být baculkou

Našli jsme 8 důvodů, proč zůstat baculkou a nepouštět se do diet.

Foto: ISIFA/Thinkstock

Vaše kila vás už nemusí trápit. Studie v Torontu ukázaly, že muži všeobecně mají raději boubelky, jen většina z nich to bohužel nepřizná. Proč je ještě lepší mít nějaká ta kila navíc?

Chcete zhubnout, protože vám to nařizuje každý lékař a je jedno, zda je ortoped, gynekologii či očař? Vždy za všechny problémy může nadváha. Lékařům do řemesla fušovat nechceme, jistě mají velký kus pravdy - o vaše zdraví jde samozřejmě především. My jsme se jen snažili najít pár pozitiv, která baculatějším ženám možná pomůžou zmírnit deprese z postavy, přetékajících boků a většího pozadí. Čtěte a aspoň na chvíli na dietu zapomeňte.

1. Větší prsa

Ano, na první místo řadíme prsa. Pokud se rozhlédnete jen po svém okolí a najdete ve výstřihu hezká prsa, většinou jejich majitelka nepatří k těm nejhubenějším. Pokud vám tedy příroda nenadělila vosí pas a pětky prsa, je rovnice jednoduchá, bez tuku ve výstřihu nic nebude.

Náš tip: Po čem ženám rostou prsa? Obezita nebo hormony

Pánové si jistě budou chtít raději sáhnout na bujaré poprsí než na "lentilky pod kobercem", o tom není žádných pochyb. Navíc, když se pustíte do diety a je jedno, že pod dohledem odborníků, vždy jako první půjdou dolů prsa, tak se na to raději vykašlete. Chlapi prsa chtějí!

2. Sexy oblečení

Možná to bude znít šíleně, ale rozhodně nám přijde víc sexy, když je podprsenku či oblečení čím vyplnit. Volné plandavé věci vypadají šíleně nejen na silnějších dívkách, ale i na těch kostnatých. Proto jestli máte nějaké to kilo navíc, nebojte se nosit upnutější džíny, uvidíte, že v nich budete vypadat skvěle. Je to tak, kulatější a plnější zadeček je víc sexy než kostnaté pozadí bez tvaru a objemu.

3. Lepší sex

Studie společnosti Silentnight ukazují, že až 89 % dotazovaných mužů si užilo sex s boubelkou mnohem více než se štíhlou dívkou. Navíc pánové uvedli, že baculatější partnerka je v posteli mnohem aktivnější, a stará se o partnera s maximální péčí. Co bychom pro chlapy neudělaly, že?

4. Více se vyspíte

Další britská studie dokazuje, že štíhlí lidé jsou v noci neklidní, hodně se převalují a často mluví ze spaní. Naopak boubelky většinou své polohy ve spánku moc nemění. Je tu však jedno ALE. Obéznější lidé mají častěji sklony ke chrápání. Ovšem pro někoho je schůdnější malý rámus než kopanec do zad.

5. Máte z čeho brát

Nechceme přivolávat žádné neštěstí, ale pokud byste onemocněly, vaše baculatější tělo si má z čeho brát. A je jedno, zda hovoříme o běžné střevní chřipce, nebo o jiném problému. Rozhodně si energii udržíte déle a váš organismus má více síly na regeneraci.

6. Vitaminy mají větší šanci

Vitamin A, D, K a E se nejlépe rozpouštějí v tucích, tudíž by jim to ve vašem plnějším těle mělo jít snáz. Budete tak mít lepší pokožku, zdravější vlasy, zrak, zuby, nehty, dobře se opálíte. A to už za to stojí, nebo ne?

7. Budete vždy vypadat mladší

Vypadáte mladší než vaše štíhlejší vrstevnice? Řekněme, že tuk tvářičkám sluší. Netvoří se tolik vrásky, pleť je více vyživená, napnutá a má zdravější barvu a lesk. V určitém věku by se drastické diety měly zakázat úplně, protože není nic horšího než vyhublá padesátnice.

8. Lepší nálada, delší život

Pokud nepatříte k utrápeným chronickým dietářkám, baculky bývají celkově veselejší. Nejenže si rády dopřejí trochu těch sladkostí a nijak se za to nekárají, ale všeobecně snášejí lépe stresové situace.

Náš tip: Diety slavných. Hubnutí nebo nemoc

Některé průzkumy dokonce dokazují, že aktivní žena s nadváhou se dožívá vyššího věku než podvyživená pasivní dáma, která se neustále stresuje, aby po větrníku nepřibrala.

Trápí-li vás pár kilo navíc, nechte to plavat. Věřte, že chlapům se to líbí. Mějte ráda své tělo a vaší energie si všimne celé okolí.

Jste se svojí váhou spokojená? A proč si myslíte, že si baculky užívají mnohem více než hubené holky? Líbí se vám plnější tvary? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejkrásnější balerínky. Letos se budou nosit ty se špičkou

Dům z konopí a vápna. Postačí vám 14000 Kč

Tipy a triky pro začínající kuchaře

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama