reklama

Soutěž Československo má tálent se vrací!

Chcete vidět, zda bude mít letos porota větší štěstí a v soutěži Československo má talent se objeví originální představení? Sledujte Prima Family

Česko Slovensko má talent - porota
Česko Slovensko má talent - porota | Foto: TV Prima

Prima Family na podzim vyjíždí s třetí řadou soutěže Československo má talent. Mezi porotou opět uvidíme Lucii Bílou, Jaro Slávika a Martina Dejdara.

Prima TV už minulý víkend odvysílala první díl úspěšné televizní show Československo má talent. A hned první neděli se ukázalo, že to porota bude mít velmi těžké.

Československo má talent

Každou neděli večer se můžete těšit na show, která pobaví, rozpláče a rozesměje. Sledujte, zda se v České republice najde ještě do třetí řady nějaký originální talent. Moderátory zůstávají Jakub Prachař a Pyco Rausch. Mezi porotu zasedne známá trojice Lucie Bílá, Jaro Slávik a Martin Dejdar.

V soutěži jde pouze o jeden princip, zaujmout porotu a postupovat dál až do velkého finále. Soutěž není věkově ohraničená a disciplínám se také meze nekladou. Proto uvidíte zpěváky, akrobaty, taneční skupiny, kouzelníky a celou řadu lidí s poctivým českým talentem.

Plodný první díl

V prvním díle byla porota šokovaná sportem, který nese jméno stackline aneb moderní provazochodectví. Dále porotu ohromila šestnáctiletá zpěvačka, která v krátkých minišatech usedla za bicí a ukázala, co v ní doopravdy je. Nečekaný ohlas zklidil slovenský soubor Vánok z Velkých Kapušan, když předvedli folklórní tance na hudbu Michaela Jacksona.

Silný příběh

A jak už tomu bývá, porotu nejvíce oslovili tři soutěžící. Prvním z nich byl devětačtyřicetiletý zpěvák Ján Polák, který vypadal, že si odběhl z hospody. Svým hlasem ale šokoval a postoupil dál. Druhý soutěžící porotu spíše vyděsil, když si při saltu vyrazil zuby, ale své vystoupení dokončil a poslední obdiv měla porota k mažoretce Kristýně Lesákové. Nejhorší a zároveň nejlepší sólo mažoretka ohromila svou kuráží a proto ji uvidíme v dalších kolech.

Další díl soutěže Československo má talent můžete sledovat už tuto neděli 16. září na Prima Family ve 20 hodin. Uvidíme, zda bude mít porota nějaké nečekané překvapení.

 

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama