reklama

Co si pustit o víkendu v TV? Léto s kovbojem a Shreka

Jaký film by vám neměl uniknout o víkendu v televizi? Přinášíme vám dva tipy na sobotu a dva neděli

Shrek: Zvonec a konec
Shrek: Zvonec a konec | Foto: Aktuálně.cz, Paramount Pictures

Jaký film si pustit o víkendu v televizi?

Přinášíme vám dva tipy na sobotu a dva neděli!

Sobota - Léto s kovbojem

Nova vysílá v 17:30 oblíbenou komedii Léto s kovbojem (1967). Psycholožka Doubravka se seznámí s dočasným pasákem družstevních krav. Emancipovaná intelektuálka pochopí, že tentokrát je to ten pravý. Zbývá ještě vymyslet, co s Bobou, se kterým bydlí.

Casanova

Romantickou komedie Casanova (2005) vysílá Prima Family ve 13:40. Notorický svůdce si vyhlédl novou půvabnou dámu, ale tentokrát narazila kosa na kámen. Poprvé ve svém životě musí Casanova čelit rovnocennému soupeři. Svůdná Francesca udělá to, co si notorický svůdce žen nedovedl nikdy představit - odmítne ho. A Casanova se musí pustit do nejnebezpečnější hry svého života.

Neděle - Austrálie

Dobrodružné drama Austrálie (2008) vysílá  Prima Family ve dvacet hodin. Těsně před druhou světovou válkou odjíždí lady Sarah Ashleyová (Nicole Kidman) do Austrálie za svým manželem, který se zde snaží narušit monopol všemocné dobytkářské společnosti. Revolta ho však stojí život a Sarah se rozhodne pokračovat v jeho plánu.

Shrek: Zvonek a konec

V 16 hodin si na Nova Cinema nenechte ujít animovanou komedii Shrek: Zvonek a konec (2010). Shrek je několikanásobným otcem, ale zatímco Fiona je šťastná a všichni ostatní si užívají, Shreka jeho nová role nudí. Stýská se mu po době, kdy byl strašlivý zlobr a děsil vesničany. Proto se rozhodne, že zas bude alespoň na jeden den strašlivý zlobr a podepíše smlouvu se lstivým prodavačem iluzí Rampelníkem. Jenže netuší, že jeho život se od základů změní...

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama