reklama

Co si o víkendu pustit v tv? Obchoďák nebo Homolkovi

Jako vždy vám přinášíme dva televizní tipy na sobotu a dva na neděli!

Komedie Perfect days
Komedie Perfect days | Foto: Kultura

Jaký film nebo seriál by vám neměl o víkendu uniknout v televizi?

Přinášíme vám dva lákavé tipy na sobotu a dva na neděli.

Sobota - Hogo fogo Homolka

Oblíbenou českou komedii Hogo fogo Homolka (1970) vysílá ve 12:30 Nova. Homolkovi si pořídili auto teď jsou teprve hogo fogo rodina. Dohadování o tom, kam se pojede na první výlet děda s Ludvou prosazují fotbal, babi s Heduš dostihy v Chuchli. Rozhodne zpráva, že s pradědečkem je zle, že asi umírá, a tak se Homolkovi vypraví do jihočeské vesničky.

Obchoďák

Nový český seriál Obchoďák má premiéru ve dvacet hodin na Prima Family. V kulisách obchodního centra, lesku výloh a bezstarostné atmosféře kaváren se odehrávají nečekaně dramatické, ale i humorné příběhy hlavních hrdinů seriálu. Mezi regály supermarketu začíná nový život Simona. Je na útěku od svého bohatého manžela, který se dostal do střetu se zákonem. Její kamarádka Dáša si právě otevřela butik s prádlem. Na rozdíl od Simony má šťastné manželství s Petrem, profesorem češtiny, a svoji budoucnost vidí v jasných barvách.

Neděle - Perfect Days: I ženy mají své dny

Komedii Alice Nellis si pusťte ve dvacet hodin na HBO. Erika (Ivana Chýlková) má skoro všechno - vlastní televizní pořad, vyhlášený kadeřnický salon, velký byt s terasou a svobodu, ale s každým přibývajícím rokem víc a víc touží po tom jediném, co nemá - a to je dítě.

Honba za klenotem Nilu

Dobrodružný film Honba za klenotem Nilu vysílá ve 13:45 Prima Family s Michaelm Douglasem a Kathleen Turnerovou v hlavních rolích. Úspěšná spisovatelka milostných románů Joan Wilderová cestuje se svým přítelem Jackem po světě na jachtě. Její agentka Gloria po ní chce další román, ale Joan jaksi chybí inspirace. Půlroční pobyt na jachtě se jí už zdá příliš dlouhý, proto vítá, když se na francouzské Riviéře má zúčastnit recepce, která se tam koná na její počest. Konečně může opět vystoupit na pevninu.

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama