reklama

Sama doma je živě vysílaný pořad České televize, který se vysílá od roku 2000. Trvá 90 minut a moderuje ho celkem deset žen a běží každý den od 12,30 hodin. Pořad je zaměřen na ženské publikum a klade si za cíl poskytovat zajímavý a inspirativní program, servis, zábavu i informace.

Program se skládá z řady rubrik a doplňují jej hosté z řad lékařů, sociologů, psychologů, ale i známých a zajímavých osobností. Mluví se také o nejnovějších trendech v oblasti odívání, kosmetiky, úpravy vlasů. Pořad je tématicky zaměřen na ženy na mateřské dovolené. Přináší informace pro čerstvé maminky, ale dívají se všechny věkové kategorie. Radí při péči o děti od miminek až po teenagery.
Od ledna 2012 se pořad změnil – tvůrce zvou více odborníků, kteří odpovídají na divácké dotazy. K vidění je a proměna divaček a nebo také hubnutí v přímém přenosu.

Moderátorky

Pražské vydání pořadu moderují: Martina Hynková Vrbová, Ester Janečková, Jana Havrdová, Stanislava Lekešová, Iva Kubelková a Alena Veliká. V Brně pořadem provází Tereza Stýblová a Soňa Šuláková. V Ostravě Linda Bendová a Jana Bohušová.

Historie pořadu

První díl se vysílal ve středu 2. září v roce 1998, dnes běží pořad každý všední den. V roce 2004 byla Sama doma stažena z programu České televize. Trvalo však jen tři měsíce, než si ho diváci svými reakcemi vyžádali zpět.

Související články

reklama
reklama
reklama