reklama
 

Sedmiletá milionářka: Okouzlující dítě, nebo spratek?

Isabella Barrett (7) byla několik let nejkrásnější holčičkou Ameriky, alespoň pokud bereme v úvahu pochybnou soutěž Toddlers & Tiaras. Díky tomu dokázala vydělat miliony a získala nejen hvězdné, ale přímo vesmírné manýry...

Foto: Profimedia.cz

Isabella Barrett (7) byla několik let nejkrásnější holčičkou Ameriky, alespoň pokud bereme v úvahu pochybnou soutěž Toddlers & Tiaras. Díky tomu dokázala vydělat miliony a získala nejen hvězdné, ale přímo vesmírné manýry.

"Jak bych se mi mohlo nelíbit být milionářkou! Jsem hvězda. Mám vlastní řadu šperků a strašně ráda šéfuji. Já neprohrávám. Skoro každou soutěž krásy, do které jsem se přihlásila, jsem vyhrála. Ale ze všeho nejvíc miluji boty. Mám jich přes šedesát párů," vyznala se holčička deníku Daily Mirror.

Nechci ji rozmazlit...

A spokojená maminka Susanna (40) na své dceři rozhodně nešetří. Vybavení dívčího pokojíčku vyšlo v přepočtu na 2 miliony korun. Na výlet do L.A. si Bella vezla čtrnáct značkových oblečků Juicy Couture, musí přece reprezentovat! Cheesburger s hranolky? Zapomeňte! Pro malou královničku je dobrý jen humr nebo steak ze svíčkové.

Čtěte také: Zvrhlý svět dětských soutěží krásy - už i kluci!

"Nechci ji rozmazlit," tvrdí maminka, "ale když vidím, že má opravdu ráda pěkné věci pořizuji jí je." Co se dá dělat... A tak přespávají s mámou v pětihvězdičkových hotelech a malá princezna s klidem nechává dospělé čekat, než dorazí na dohodnutou schůzku. "Zní to asi trochu nabubřele, ale přijde mi to zábavné. Je to prostě součást její osobnosti," krčí matka rameny.

Může si to všechno dovolit. Její vlastní řada šperků a kosmetiky Glitzy Girl vynáší slušné peníze stejně jako reklamy nebo vlastní reality show v Německu. A tak se paní a slečna Barrettovy mohou vášnivým debatách o škodlivosti dětských soutěží krásy jen smát.

Malá profesionálka

Však také účast na nich krásy něco stojí! Za poslední dva roky je přišla v přepočtu asi na milion korun: nakoupit kostýmy, zaplatit vizážistu, nastříkat umělé opálení, prodloužit vlasy, nalepit umělé nehty, vylepšit zuby... Každé vystoupení musí být jako profesionální show na Broadwayi!

Podívejte na malou Isabellu - sluší jí to podle vás?

Isabella na sobě rozhodně pracuje. Má hlasového poradce, učí se italsky, německy a španělsky, takže s rodnou angličtinou mluví čtyřmi světovými jazyky, chodí na gymnastiku, bere lekce tance a zpěvu.

Slečna však má i vyšší cíle: S účastí v Toddlers & Tiaras v létě 2012 skončila. Část výdělků z Glitzy Girl věnuje na kampaň proti šikaně. A v poslední době se zaměřila na svět pop music, kde vydala už dvě alba.

Tak co, je podle vás malá Bella okouzlující dítě, kterému se díky mamince podařilo chytit příležitost za vlasy, nebo jde jen o rozmazleného spratka, co náhodou přišel k penězům? Chtěli byste, aby i vaše dcera byla podobná? O tom můžete diskutovat pod článkem. Více o hvězdné kariéře Isabelly Barrett se potom dozvíte v britském deníku Daily Mail.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dítě zvané Sladká Bú Bú: Tlustá holčička TV hvězdou!

Podívejte se, jak vypadají noční můry všech rodičů!!

Video: Co by se stalo, kdyby muži říkali pravdu?

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama