reklama

Vtipné video: Co by se stalo, kdyby muži říkali pravdu?

Kdyby muži říkali pravdu, lidstvo by vymřelo. O některých věcech se prostě mluvit nemá. Hodnotíte-li tělo své partnerky, pohybujete se na tenkém ledě. Stačí špatný krok - a pak už jen klesáte hlouběji, sevřeni ledovým krunýřem nepochopení a dotčení.

Foto: Isifa/Thinkstock

Kdyby muži říkali pravdu, lidstvo by vymřelo. Nepřeháníme. Jsou prostě věci, o kterých se mluvit nemá. A když, tak jen obezřetně, chcete-li si zachovat harmonický vztah.

Většinou souvisejí s přirozeností lidského těla, a proto je třeba na ně reagovat hodně citlivě. Hodnotíte-li totiž nahlas tělo svého partnera či partnerky, pohybujete se na tenkém ledě. Stačí krok špatným směrem - a pak už jen klesáte stále hlouběji, sevřeni ledovým krunýřem nepochopení a dotčení.

Co ženy spolehlivě rozhází

  • pach z úst po ránu (a nejen z úst a nejen po ránu)
  • hodnocení velikosti jejich některých sekundárních (nicméně v pořadí nikoli podružných) sexuálních znaků
  • změna váhové kategorie z muší na jakoukoli jinou

Vlastně skoro všechno. Nabízíme názornou ukázku:

Otázka: Co myslíš, miláčku, nepřibrala jsem trošku?
Odpověď A: Jasně, že ne, miláčku, jsi prostě nádherná!
Odpověď B: Trošku? Podívej se na sebe, jak vypadáš! Pořád se něčím láduješ, žereš, žereš, nic tě nezastaví...

Doporučujeme: Manželka o sebe přestala po dětech pečovat

Otázka A: Ahoj já jsem Martin. Co dělá tak nádherná dívka s tak nádhernýma očima sama na baru? Můžu tě pozvat na drink?
Otázka B: Ahoj já jsem Martin. Co dělá tak nádherná dívka s tak obrovskýma kozama sama na baru? Nechceš na to vlítnout?

Co myslíte, jak dopadli pánové, kteří zvolili za B? Na to se můžete podívat v našem videu z YouTube:

Dělají to prostě jinak

Znamená to tedy, že ženy tloustnou a jsou po ránu šeredné a mají malá prsa, zatímco muži neumějí milovat? Ale umějí, jenže vnímají tělo po svém. Ty nejzásadnější rozdíly skvěle shrnuje vtipný text z internetu:

Žena si večer svlékne oblečení a odloží ho do koše na prádlo. Když se vidí v zrcadle, její sebevědomí rázem poklesne: měla bych každé ráno cvičit lehsedy... a ten zadek, hrůza... Odlíčí obličej, opláchne ho vlažnou vodou a mýdlem, vydrhne peelingem, pokryje pleťovou maskou s vitaminy. Použije zvlášť žínku na obličej, houbu na tělo a pemzu na zrohovatělou kůži chodidel. Vlasy dvakrát umyje šamponem a poté nanese grapefruitovo - mátový kondicionér obohacený skutečnou vášní ovoce. Pečlivě vyholí podpaždí, alespoň část klína a nohy. Opláchne masku z obličeje i kondicionér. Vyleze z vany a stoupne si přímo na kobereček v koupelně. Utře se ručníkem velikosti menšího státu. Vystříká vanu přípravkem proti plísni. Setře veškerá mokrá místa ve sprchovém koutě. Do ložnice přichází oblečená v župánku a s ručníkem na hlavě.

Muž nechá hadry pohozené, kde ho napadne. Když na cestě do koupelny uvidí manželku, zahoupá dindonem a udělá woo woo. Obdivuje se svému dindonovi a podrbe se na zadku. Pokochá se pohledem na to, co mu Pán Bůh nadělil za supr tělo. Zapne sprchu. Umyje si obličej. Většinu času stráví omýváním dindona a zadku. Chlupy nechá na mýdle. Vysmrká se do ruky a spláchne to vodou. Udělá na hlavě šamponové číro. Čurá... a čurá... a čurá... Všechno spláchne. Vyleze z vany mimo kobereček. Utře si zadek a předloktí. Setřepe z dindona vodu. Pokud projde kolem manželky, zahoupá dindonem a udělá znova woo woo.

Že muži a ženy vnímají své tělo, ale také intimní vztahy zcela rozdílně, ukazuje i naše závěrečné video:

Je to podle vás jen nadsázka, nebo se pohlaví opravdu nemohou dlouhodobě ve věcech sexu shodnout? Zachraňuje snad manželství po několika letech jen postupné odeznění vášně a její nahrazení starostmi běžného života? Nebo jsme jen zveličili obyčejnou lidskou přirozenost?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nelíbejte se na veřejnosti. Je to odporné

Společný účet s manželem? To nikdy!

Je jí čtrnáct let aneb Lolitku je třeba seřezat včas

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama