reklama

Pigyáda: Veleúspěšná akce pro děti pokračuje na Moravě

Letošní Pigyáda připravená pro děti ve stylu pevnosti Boyard opět zabodovala. Kdo se na červnovou Pigyádu nedostal, má druhou šanci.

Foto: Žena

Letošní první Pigyáda je za námi – ať žije Pigyáda. Akce proběhla Mirákulu v Milovicích během prvního červnového víkendu. Děti si užily, rodiče také a počasí vyšlo jak na objednávku, kdo nebyl, nemusí litovat, další akce se bude konat v srpnu.

Letošní Pigyáda připravená pro děti ve stylu pevnosti Boyard opět zabodovala. Děti i jejich rodiče si krom atrakcí, které patří k běžnému vybavení parku, užili zábavné ostrovy, detektivní záhady, koncerty kapel Pískomil se vrací a 5Angeles, cirkusové show i Veselý kabaret prasátka Pigyho a Jirky Hadaše.

Když započítáme i děti do 90ti centimetrů (měly vstup zdarma) a VIP návštěvníky zapsané na guest listech, měla Pigyáda téměř 5.000 návštěvníků. A to návštěvnost trochu srazila horka, v sobotu byl do té doby nejteplejší letošní den! Kdo se nenechal odradit horkem (sobota) a poplašnými zprávami o bouřkách (neděle), užil si krásný program a pohodu.

Kdo se na červnovou Pigyádu nedostal, má druhou šanci - 22. srpna se její moravské pokračování odehraje v Amfíku Bukovina u Uherského Hradiště.

Detailní program akcí najdete na www.pigy.cz.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Bellypaint: Zábavné malování na těhotenská bříška

Mapa příjmení ČR: Najděte příbuzné a slavné jmenovce!

Pipi Punčochaté je 70: Jak vypadala tehdy a dnes?

Potřebujeme poznat sami sebe. Při meditaci se vynořují bolesti a zranění, říká Bob | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama