reklama

Igráček pomáhá školám

Výrobce populárního Igráčka přichází s projektem, ve kterém podpoří české školy a dětské domovy

Český výrobce her a hraček, společnost Efko, přichází s projektem, který podpoří české školy, školky a dětské domovy. Ze všech realizovaných nákupů na www.igracekpomaha.cz půjde dvacet procent z hodnoty zboží na podporu dětských institucí.

Samy nakupující si mohou rozhodnout, jakému konkrétnímu zařízení budou finanční prostředky přiděleny. Do projektu "IGRÁČEK pomáhá školám" je přizváno přes čtyři tisíce škol. Na stránkách je k dispozici kvalitní české zboží za běžné tržní ceny. Kromě zmiňovaných dvaceti procent na vámi zvolenou instituci, půjde jedno procento ze všech nákupů na nadaci EMIL, která podporuje hendikepované děti.

Jak se zúčastnit projektu? Na www.igracekpomaha.cz realizujeme objednávku zboží. Druhým krokem je vyplnění typu zařízení, kterému chceme věnovat dvacet procent z ceny celého nákupu a objednávku dokončíme. Do projektu se mohou zapojit fyzické nebo právnické osoby, družstvo nebo sdružení, které je vlastněno z více než padesáti procenty českým subjektem a vyrábí produkty na území České republiky. V současné době projekt podporují značky Noe, Merkur Toys, Kovap, Walachia, Vista nebo společnost Centropen.

V prodeji bude i inovovaná podoba IGRÁČKA. Jde o hračku, která se stala fenoménem a představuje různá zaměstnání. K původním profesím se nově přiřadilo dalších deset, zedník, hasič, kominík, zahradník, popelář, pumpař, pekař, lékárník, záchranář a řemeslník. Začátkem roku bude na trh uvedená úplně nová kolekce pro dospělé.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama