reklama

Děti můžou vyrazit na tábor i v zimě. Na lyže do Alp

Sdružení Děti bez hranic je tradičním pořadatelem zimních táborů a právě zveřejnilo svou letošní nabídku lyžování v České republice i Alpách

"Uáááá!" - sníh, boby a skotská slečna.
"Uáááá!" - sníh, boby a skotská slečna. | Foto: Reuters

Občanské sdružení Děti bez hranic právě zveřejnilo nabídku zimních lyžařských a snowboardových táborů pro děti na jarní prázdniny 2012.

Každý rok ministerstvo školství určí termín jarních prázdnin pro jednotlivé okresy České republiky. Přesné termíny je možné najít na webu www.zimnitabory.cz. V nové nabídce Občanského sdružení mohou zájemci najít celkem tři turnusy tuzemských lyžařských zájezdů a dva alpské.

České tábory se uskuteční v centru Velká Úpa v Krkonoších, kde budou děti bydlet v horském penziónu sto metrů od sjezdovky. Alpského slunce si malí lyžaři užijí ve středisku Histerstoder. Tábor v zahraničí vyjde rodinu o dva tisíce levněji než v loňském roce.

Celý program zahrnuje kromě volného lyžování i výuku. Společnost zaměstnává školené instruktory, kteří dbají na dodržování bezpečnosti. Při výcvyku jsou požadované helmy, kompletní servis lyží a reflexní vesty pro ty menší děti. Kompletní nabídku je možné prohlédnout na www.detibezhranic.cz. Nabídka byla otevřena před několika dny, a proto je stále dostatek volných míst.

  

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama