reklama

Značka Vagus se představuje v Gigasportu

Známý olympionik ve sjezdovém lyžování Ondřej Bank představuje značku Vagus v Gigasportu

Foto: Reuters

Nová česká značka Vagus nabízí designové brýle, helmy, čelenky a čepice na sjezdovky v síti prodejen se sportovním vybavením Gigasport. Rozšiřuje tak sortiment pro náročnější klienty v prodejnách v České republice i na Slovensku.

Hlavní tváří a návrhářem značky je český reprezentant ve sjezdovém lyžování  a „generální Vagus" Ondřej Bank. Ten podle svých slov nebyl nikdy spokojený s nabídkou sportovní módy a s týmovými stejnokroji.

„Už když jsem byl mrně, stěžovala si mamka, že chodím jak vágus a že jí dělám ostudu. Tak jsem si řekl, že bychom mohli udělat značku pro lidi jako já - vágusy nebo spíš prostě pro normální lidi s názorem a s vlastním myšlením," vysvětluje lyžař Ondřej Bank.

Značku Vagus charakterizuje nejen spojení stylu a funkčnosti, ale především vysoce kvalitní výrobky. Všechny produkty kromě brýlí jsou vyráběny výhradně v České republice. Brýle přitom již dva roky využívá při závodech nejen Ondřej Bank, ale i Eva Samková, juniorská mistryně světa ve snowboardcrossu.

Kolekce je určená aktivním lyžařům a snowboardistům, a to jak závodníkům, tak náročným nadšencům, kteří mají svůj pohled na svět.

Povinnost 1,5 metru pomůže cyklistům i řidičům, po nehodě už je pozdě, říká Kindl | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama