reklama

Kde pořídit levně lyžařské kalhoty?

Přinášíme vám několik tipů na zlevněné lyžařské kalhoty

Foto: Michal Štůsek

Přinášíme vám několik tipů na zlevněné zimní lyžařské kalhoty.

Nabídka Intersportu

Intersport ve svém aktuálním akčním letáku, který platí do 20. listopadu, nabízí například dámské lyžařské kalhoty Saine Bodil značky Etirel. Jsou voděodolné, větruodolné, mají protisněhový pás s podélným zipem a nastavitelný pásek. Stojí 2299 místo původních 3399 korun.

Pro pány Intersport nabízí kalhoty Caltry značky McKinley, které mají odepínatelné šle, ochranu namáhaných míst, tvarovaná kolena a zadní kapsy. Pořídíte je za akčních  3499 korun.

Pro děti Interport nabízí kalhoty Snow Star Jojo značky Etirel, které jsou nepromokavé a zároveň prodyšné. Samozřejmostí je protisněhový pás a odepínatelné šle. Kalhoty jsou zlevněné z 999 na 799 korun.

Nabídka Mall.cz

Internetový obchod nabízí dámské lyžařské kalhoty Hanna Adiene Anthracite 36, které mají odepínací šle, ochranu proti oděru nohavic a dobře odvětrávají. Kalhoty pořídíte v bílé nebo černé variantě za 1590 korun místo původních dvou tisíc korun.

Pánské lyžařské kalhoty Aragon značky Husky jsou určeny primárně pro náročné lyžaře, ale dobře poslouží i při jiných zimních aktivitách. Jsou vybaveny sněhovým pásem, voděodolnými zipy a tvarovanými koleny se záševky pro maximální komfort pohybu. Pořídíte je za akčních 2303 korun.

Interspar

Interspar nabízí v akčním letáků platném do dvacátého listopadu lyžařské kalhoty Pale pro dámy i pány. Jsou vyrobeny z polyesteru a dostupné v různých barvách. Stojí polovinu původní ceny - tedy 499 korun.

Místy až šokující záběry. Satelitní snímky ukazují, jak se Země proměnila za 30 let | Video: ČTK
reklama
reklama
reklama