reklama

Kde si zařídit levnou zimní dovolenou?

Slevové portály nabízejí spoustu pobytů za velmi příznivé ceny. Přinášíme vám několik tipů na vaši levnou zimní dovolenou

Foto: Reuters

Přinášíme vám několik tip jak si levně zařídit levně příjemnou zimní dovolenou. V posledních měsících raketově stoupá popularita různých slevových portálů. Podívejte se na několik atraktivních zlevněných voucherů na vaši zimní dovolenou!

Romantika, lyžování, procházky

S partnerem můžete vyrazit na romantický pobyt na tři dny (dvě noci) s polopenzí v Hotelu Krušnohor v obci Ostrov nedaleko Karlových Varů. Oblast nabízí kilometry upravených běžeckých tras i sjezdovky a lanovky horských středisek Abertamy, Pernink, Boží Dar, Horní Blatná, Jáchymov. Voucher pořídíte za 1750 korun místo původních 3500 korun, platí do konce roku.

Pokud rádi lyžujete, vyražte do penzionu Malá pláň, který se nachází v centru Pece pod Sněžkou. Ubytování na tři dny stojí pro jednu osobu pouze 590 korun. Snídaně je podávána formou švédských stolů a je zde možnost doobjednání večeří. Kupon platí do 22. prosince.

Předvánoční atmosféru a dobré podmínky pro zimní sporty nabízí voucher do Holetu Chata na Šumavě.  Za tři dny pro dvě osoby zaplatíte 800 korun místo původních 1600 korun. V ceně je zahrnuta snídaně. Voucher je platný do šestnáctého prosince tohoto roku.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama