reklama

Reality show Farma už pomalu zná svého vítěze!

Reality show Farma jde do finále a na Farmu se vracejí všichni soutěžící, co už vypadli, aby udělali poslední čtveřici ze života peklo!

První hádka v Reality show Farma - Milan Buriánek
První hádka v Reality show Farma - Milan Buriánek | Foto: Archiv TV Nova

Reality show Farma se blíží do svého velkého finále. Kdy ze tří posledních farmářů jen jeden získá milión korun. Poslední trojice si doslova užívala pohodu a klid, ale jen do té doby, než na Farmě zavládl chaos.

Tereza Pergnerová, moderátorka pořadu Farma na Tv Nova vdechne novou atmosféru posledním pár dnům na farmě. Přivede ostatní soutěžící, kteří už z reality show postupně vypadli.

Co se bude dít dál

Každý den bude sloužit jedna dvojice a musí dělat veškerou práci a nikdo s ostatních jim nemůže pomoci. Na vše bude dohlížet hospodář a ten určí, která dvojice, ze čtyř posledních soutěžících je lepší. Právě tato část soutěže rozhodne, kdo se vrátí do finále. Po této informaci byli poslední soutěžící doslova v šoku. Na Farmu se vrátí ostatní osazenstvo jako rekreanti, kteří si budou chtít užít odpočinek. Budoucí finalisté musí všem nachystat spaní.

Kdo zůstal na Farmě?

Na Farmě z mnoha farmářů zůstává v soutěži jen Šárka, Michal a Jirka. Vše v pohodě zvládali a na všem se dokázali domluvit. Informace, že jejich trojku doplní jeden z vypadlých hráčů je moc nepotěší. Kubí, který odešel poslední, napsal dopis, kde určil hráče, který se smí vrátit do hry. Kubí původně chtěl do soutěže vrátit Michaelu, která se s ním vyměnila, ale protože je chtěl potrestat, navrátil jim Milana, který z toho byl opravdu v šoku. Finální čtveřice se rozdělila do dvojic a do posledního souboje jde Michal s Milanem a Jirka se Šárkou.

Celá parta pohromadě jde do finále

Večer u táboráku se hrála hra na Pravdu a na povrch vyplouvají podivné pravdy. Šárka potvrzuje, že s Michalem nikdy nic neměla a většina osazenstva obrací svůj hněv na Milana. Hodně lidí na Farmě přináší novou dusnou atmosféru.

Finále soutěže můžete sledovat v neděli 26. srpna ve 20:20 na Tv Nova. Vítěz získá pohádkovou výhru jeden milion korun. Televizní diváci ovlivní, který soutěžící se stane vítězem a to pomocí sms hlasování. Už od čtvrtečního večera poběží hlasování o nejlepšího farmáře u diváků. Finalisté se utkají hned v několika duelech a vyhraje ten, který jako první získá tři vítězné body Jeden z bodů udělí právě televizní diváci.

 

 

 

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama