reklama

Farma: nová reality show Tv Nova zná soutěžící!

Televize Nova před pár dny rozjela novou reality show Farma!

První hádka v Reality show Farma - Milan Buriánek
První hádka v Reality show Farma - Milan Buriánek | Foto: Archiv TV Nova

Drsné prostředí, málo jídla, dvanáct lidí a kadibudka. To a ještě mnohem víc přináší nová reality show Farma, kterou se rozhodla Tv Nova vysílat v období letních měsíců.

Dvanáct odvážlivců se utká o titul nejlepší farmář. Hlavní výhrou bude jeden milión korun a možná dobrý pocit, že zvládl žít v místě, kde se chodí spát se slepicemi, kde není elektřina a ani záchod.

Život na Farmě

Šest mužů a šest žen bude spolu bydlet v extrémních podmínkách. Během doby budou muset pracovat a hospodařit, jinak budou hladovět. Během týdne je zvolený hlavní farmář, který jim zadává úkoly a touto funkcí získává imunitu do vyřazovacího večera. Soutěžící nemají elektřinu, teplou vodu, záchod, telefon, internet ani své blízké a informace o čase nebo dění ve světě.

Reality show slavila úspěch po celém světě. V Řecku dokonce Farma zvedla sledovanost o sto procent. Dále se stal pořad úspěšný v Chorvatsku, Slovinsku, Francii i Portugalsku.

Představujeme vám šest odvážných farmářů

David Hudák

Třiatřicetiletý manager z Hořic by rád část své výhry věnoval do vybraného dětského domova a zbytek si užil s manželkou a třemi dětmi. Od něj můžeme čekat, že si pobyt na farmě určitě užije, protože si váží života a příležitostí.

Jakub Reithmaier

Jakubovi je teprve 21 let a pochází z Plzně. V současné době je svobodný, ale zadaný. Většinu času tráví ve škole nebo občas vypomáhá za barem. V soutěži chce vyhrát, protože bude bojovat všemi silami. Výhru by využil na cestování po celém světě.

Jiří Král

Mladý student, který chce žít život na plno. Ve 22 letech žije v Praze, ale pochází z Brna. Studuje na střední škole. Současně si při škole vydělává jako administrátor reklamního systému. Do soutěže si nese zkušenosti s vedením dětského tábora. Nebojí se žádné práce a zkušenosti čerpal sledováním slovenské verze pořadu Farma. Výhru by využil tak, že by vzal přítelkyni na pořádnou dovolenou a dovybavil si byt.

Michal Páleník

Svobodný středoškolák, který v současné době žije v Praze. Své zkušenosti s farmařením získal Michal u své babičky. O sobě dokonce tvrdí, že je lovec. Ve věku 21 let by výhru věnoval na cestování po světě.

Milan Buriánek

Milan je člověk, který se nebojí a chce vyhrát. Ve věku 53 let žije v Říčanech u Prahy. Introvertní typ je ženatý a má dvě děti. Povoláním je Milan Zootechnik, což by mu na farmě mohlo pomoci. Proč by měl vyhrát tuto soutěž? Jde totiž i přes mrtvoly. V soutěži mu nejde ani tak o peníze, ale o pořádný zážitek.

Miroslav Tyrš

32 let a rodák z Plzně.  V současné době je ženatý a bez dětí. Povoláním je opravář zemědělských strojů, což se určitě bude v takových podmínkách hodit. Současně je zaměstnaný jako policista a přeje si vyhrát proto, že se mu to ještě nikdy nepodařilo. Z výhry by zaplatil dluhy a odjel na Nový Zéland.

 

 

 

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama