reklama

V reality show Farma to pořádně vře!

Televize Nova před prázdninami rozjela novou reality show Farma. Podívejte se, jak to farmářům na statku jde!

Reality show Farma - Michal Páleník
Reality show Farma - Michal Páleník | Foto: archiv TV Nova

Pokud v létě sledujete od osmi hodin večer Televizi Nova, neuniklo vám, že na obrazovce běží reality show Farma. Jde o pořad, který prověřuje zdatnost a schopnost hospodařit na odlehlé farmě bez elektriky, záchodu a koupelny.

Soutěž moderuje Tereza Pergnerová, která sleduje život na Farmě a chodí na občasné návštěvy. Podívejte se, co se od začátku prázdnin na farmě změnilo a odehrálo.

Odchod domů

Během soutěže postupně vstupovali jednotliví farmáři do duelu, kde si vybrali silovou nebo vědomostní soutěž. Od prázdnin tak reality show Farma opustil David Hudák, Jana Stránská, Milan Buriánek a Sára Sihelská. Ve hře za dámskou část stále jsou Jana Kadeřávková, Libuše Vostrá, Šárka Havrlíková a Michaela Králová. Mužskou populaci zastupuje farmář Miroslav Tyrš, Michal Páleník, Jiří Král a Jakub Reithmaier.

Poslední epizoda

Do posledního duelu se dostal Jirka Král a Jakub Reithmaier přezdívaný Kubí. Všem bylo jasné, že si Kuba vybere silovou soutěž, vzdá to a odejde domů. Ostatně si poslední týden nepřeje nic jiného. Všechny překvapí svou volbou vědomostní soutěže a velkým sebevědomím, které hraničilo i s machrováním.

Možná právě proto byl Kuba překvapený, že ve vědomostním testu prohrál s Jirkou na otázce, do jaké kategorie patří brambory. Podle všeho se Kuba učil z almanachu celou noc. Výsledek ukazoval pravý opak.

Kuba se s prohrou nedokázal smířit a byl schopný se s kýmkoliv vyměnit. Na konci poslední epizody překvapila Míša a Libuška, které i po urážkách z Kubovy strany nabídly výměnu za sebe. Až dnes se uvidí, jak celá výměna dopadne.

Farma se rozrůstá

Od posledního dílu zažili farmáři obrovskou radost. Farma má nový přírůstek. Po dlouhém čekání, přišlo na svět malé a zdravé telátko. Porod trval jen 15 minut a farmáři se mohou radovat z nového člena farmy.

Na Farmě v současné době žije kohout, slepice, prase, kráva s telátkem, koza a osel. Uvidíte, kdo a jak si se zvířaty a celým hospodářstvím poradí a vyhraje hlavní cenu v podobě jednoho milionu korun. Zatím na Farmě vládne hustá atmosféra a velký hlad.

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama