reklama

Co nového se děje na Farmě? Víme víc!

Podívejte se, jak vrcholí reality show Farma. Tv Nova jde pomalu do finále!

Reality show Farma - Michal Páleník
Reality show Farma - Michal Páleník | Foto: archiv TV Nova

Reality show Farma na TV Nova si získala své fanoušky. Podívejte se i vy, jak se žije farmářům, kteří nemají koupelnu, toaletu ani elektřinu. Jaký je život na statku, kde se chodí spát se slepicemi?

Posledních pár farmářů přežívá na samotě, kde se stará o zvířata a o celé hospodářství. Jídla  moc není a tak atmosféra houstne. Co teprve, když se vrátí tolik nenáviděný Kubí.

Život na Farmě

Na Farmě najdete posledních pár exemplářů. Jedním z přeživších farmářů je Jiří Král, který do soutěže šel jako hubeňour bez cíle a teď je z něj pořádný kus chlapa. Mužskou část doplňuje Michal Páleník, který je od začátku soutěže oblíbencem diváků. Je milý, pracovitý a fešák. Chlapskou část teď v posledních dnech doplnil Jakub Reihmaier alias Kubí, který byl do soutěže vrácen. Poslední farmářkou a vlastně jedinou ženskou zástupkyní je Šárka Havrlíková.

Návrat Kubího

Klasický duel dopadl trochu jinak. Jirka, Michal, Mirek a Šárka si žili na farmě v určité harmonii a klidu. I jídla přibylo. Kráva dává mléko a brambor nebo pšenice je také dost. Zelenina ve skleníku pro čtyři soutěžící začíná stačit. Šárka se po Libušce stará o kuchyni. Zbylé oblečení po Libušce skončilo na strašákovi. Libuška se rozhodla odejít a vzít si sto tisíc korun. Místo ní se vrací nemakačenko Kubíček.

Co vás čeká v další epizodě?

V následujícím díle se objeví truhla od obchodníka, která ukrývá kostýmy a také papír s podivným vzkazem a plánkem. Farmáři si na sebe obléknou kostýmy zvířat, zapojí hlavu a vyrazí po stopách pokladu. Dnes večer můžete sledovat, zda jejich výprava bude úspěšná a zda konečně farmáři objeví truhlu s pokladem. Reality show Farma běží každý všední den na TV Nova ve 20:20.

 

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama