reklama

Televize Nova se rozhodla pustit na obrazovky pořad, který má po celém světa hodně kladných ohlasů. Nová reality show Farma přiláká nové diváky. Dvanáct odvážných soutěžících čekají dny na usedlosti mimo civilizaci. Život se zde zastavil před několika sty lety.

Na Farmě se chodí spát se slepicemi a nelze čekat, že bude k dispozici elektřina, voda, postele nebo záchod. Soutěžící bude motivovat velká cena. Celou soutěž bude moderovat Tereza Pergnerová, která se opět vrací na obrazovky TV Nova.

Jen odvážní přežijí hluboko v českých horách. Budou muset zvládnout dosud nepoznané podmínky a vypořádat se s každodenní dřinou, hladem a poradit si s farmařením. Jejich novým domovem bude stoletá usedlost. Jde o princip, co si vypěstuješ, to si také sníš.

Reality show má vysokou sledovanost ve Francii, Portugalsku, Norsku i na Slovensku. Ve Slovinsku reality show zvedla sledovanost až o sto procent.

Všichni obyvatelé budou plnit úkoly, které jim zadá farmář. Soutěžící budou mezi sebou soupeřit a hledat spojence. Castingem prošlo více než čtyři tisíce lidí. Vítěz, který na farmě přežije nejdéle se stane milionářem.

Seznam soutěžících do pořadu Farma 2012

David Hudák
Jakub Reithmaier
Jana Kadeřávková
Jana Stránská
Jiří Král
Libuše Vostrá
Michaela Králová
Michal Páleník
Milan Buriánek
Miroslav Tyrš
Sára Sihelská
Šárka Havrlíková

Související články

reklama
reklama
reklama