reklama
 

Proměna Petry (37): Jen lehce jiný odstín vlasů dělá divy

Někdy stačí jen lehce změnit barvu vlasů a váš vzhled se dramaticky promění.

Foto: Ondřej Suk

Někdy stačí jen lehce změnit barvu vlasů a váš vzhled se dramaticky promění. Důkazem je sedmatřicetiletá učitelka Petra Jírová z Českého Dubu.

Její účes ji už pěkně dlouho štval, a vlastně vždycky si přála, aby jí nějaký odborník poradil, jaký střih a jaká barva by jí nejvíce slušely, nebo jak se má líčit či oblékat. Proto se také přihlásila do proměny, s jejímž výsledkem je maximálně spokojená.

Jak přesně proměna probíhala?

Vlasy: Lenka Pešátová

"Hitem léta jsou blond vlasy a barvení "tón v tónu". Protože Petra přišla s odrostlými melíry a hodně vysušenou strukturou vlasů, vzala jsem si za úkol dát vlasům lesk a upravit barvu, aby vypadala skvěle, sjednoceně a leskle. Domluvily jsme se, že zanecháme blond melíry, ale použijeme na tuhle metodu jak melír, tak přeliv. Zesvětlila jsem horní část vlasů a ostatní vlasy jsem natónovala do hezkého zlatavého odstínu. Pro dosažení zdravých vlasů jsem použila péči cellophanes. Tato péče je téměř bezkonkurenční. Protein, který vyhladí strukturu vlasu, ozdraví je a dodá maximální péči, kterou Petra potřebovala. Na závěr jsem vlasy zastřihla podél obličeje, aby účes vypadal bohatě a dobře se upravoval. Pro závěřečný elegantní styling jsem vytvořila vlny."

Make-up: Marta Pelikán

"U Petry bylo prioritně potřeba docílit sjednocení a zjemnění tónu pleti, k čemuž skvěle poslouží kvalitní minerální make-up. Ne každý totiž dokáže docílit jemného a fresh vypadajícího obličeje. 
Líčení očí se pak muselo podřídit tetovaným linkám, které Petra má. Barvy použité na lícní kosti a rty se podřídily nastalému ročnímu období.
"

Styling: Abigail Lišková

"Celkový styling jsme se společně s týmem dohodli sladit do něžných světlých barev. Tento outfit využijete nejen na formální setkání, ale například v kombinaci s barevným šperkem či menší elegantní kabelkou se hodí i na večírek. Tento styl a barvy působí mladistvě a svěže a Petře skvěle padne."

Proměna se uskutečnila v Oskar Salon Hair Creation, www.studio-oskar.cz. Děkujeme obchodu Reserved za zapůjčení oblečení a doplňků pro focení. 

Foto: Ondřej Suk

Produkce: Eva Čejková

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Petry (30): Už vím, že experimenty se vyplatí

Proměna Veroniky (30): Připadala jsem si jako šedá myš

Proměna Rosti (31): Po patnácti letech jsem se ostříhal

Něžné detaily i nečekaná jednoduchost. Top manikérkou Instagramu je Tina Goldsteinová | Video: Instagram/Betina Goldstein
reklama
reklama
reklama