reklama

Proměna Petry (30): Už vím, že experimenty se vyplatí

Můžete mít krásný obličej, ale špatná barva vlasů ho může úplně zazdít. Stejně jako to bylo u Petry. Se světlejší měděnou barvou prokoukla, vypadá svěží i mladší.

Foto: Ondřej Suk

Můžete mít krásný obličej, ale špatná barva vlasů ho může úplně zazdít. Stejně jako to bylo u Petry. Se světlejší měděnou barvou prokoukla, vypadá svěží i mladší.

"Za poslední rok jsem prošla celou řadou změn a změna vizáže jen završuje tento rok," popisuje třicetiletá Petra Radouchová z Říčan, proč se rozhodla přihlásit do proměny. Jednou z těch změn bylo třeba narození prvního syna...

Nejvíc ze všeho ji na svém vzhledu trápily jemné, nepoddajné vlasy. Celý život také nosila víceméně stejnou barvu a teď ji poprvé trochu výrazněji změnila. A najednou vypadá mladší a také mnohem půvabnější. Její hezké rysy se totiž kvůli tmavé barvě vlasy trochu ztrácely.

"Nikdy jsem nad svým vzhledem nepřemýšlela, ale za proměnu jsem moc ráda a alespoň už vím, co mi sluší a že experimenty se vyplatí," dodává spokojeně Petra.

Jak proměna probíhala?

Vlasy: Jana Fojtášková

Rozhodla jsem se změnit Petře tmavě hnědou barvu kvůli tomu, abych Petru rozjasnila a omladila a především, aby vynikly její ženské rysy, které v tmavých vlasech zanikly. Proto jsem zvolila podzimní barvu, a to měděno-červenou, protože Petra má světlý obličej i oči. Vlasy jsem sestříhala do obličeje a v koncích odlehčila pro zjemnění a aby byly snadněji upravitelné.   

Make-up: Milan Obst

Petra má drobný obličej, z kterého vyzařuje dětskost a hravost, proto jsem zvolil jemnější typ líčení, který modelku rozzářil a dodal svěží vzhled. Petře sluší broskvové a narůžovělé odstíny, které rozzářenost a jemnost v obličeji podtrhnou.

Styling: Abigail Lišková

Petra je mladá sympatická paní a maminka, které nová barva vlasů skvěle rozzářila obličej. Oblékla jsem ji proto do klasiky podané v mladistvém a šmrncovním stylu. Výrazný šperk skvěle ladil s líčením. Petra je velice štíhlá, proto bych se nebála upnutých kalhot či sukní nad kolena. Topy bych zvolila v nude barvách nebo odstínech bílé, případně doplněné dobře střiženým sakem či bundičkou. Pro tento styling jsme zvolila nařasené vysoké lodičky, které paní Petru prodloužily. Pro pohodlnost by se k takovému outfitu hodily například i balerínky.

Proměna se uskutečnila v Oskar salon hair creation, www.studio-oskar.cz

Foto: Ondřej Suk

Produkce: Eva Čejková

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Jany (35): Už vím, jak upravit své krepaté vlasy

Proměna Sabiny (33): Zničené vlasy už nemusím schovávat

Dnešní muži o sebe pečují stejně jako ženy. Možná víc

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama