reklama

Proměna Veroniky (30): Připadala jsem si jako šedá myš

Veroniku už štval její účes a především barva vlasů. Připadala si nevýrazná, nevěděla, co by jí slušelo. A tak se přihlásila do proměny.

Foto: Ondřej Suk

Veroniku už štval její účes a především barva vlasů. Připadala si nevýrazná, nevěděla, co by jí slušelo. A tak se přihlásila do proměny.

"Chtěla jsem změnit barvu vlasů, připadala jsem si už jako šedá myš. Jenže žádné barvě jsem se zatím nenašla, nebo jsem měla problém s tím, že mi barva nechytla," popisuje třicetiletá Veronika Čírtková z Prahy.

"Kadeřnice Magda však hned věděla, co se mnou udělat. Moc se mi líbí střih i odstín. Kromě toho mám velmi husté a silné vlasy, které mají suché konce, a ona mi pomohla vybrat vhodný šampon a péči," pochvaluje si Veronika, která dříve pracovala jako vědecká pracovnice a nyní je na mateřské. Jejímu malému synovi je rok a půl.

Kromě změny účesu proto také toužila se aspoň na jeden den nechat hýčkat na všech úrovních. "Vzhledem k tomu, že veškerý čas nyní věnuji péči o syna, nějak mi nezbývá chvíle pro sebe, což bych teď chtěla změnit."

Veronika si pochvaluje i nový způsob líčení, který se při proměně naučila. A nový vzhled jí schvalují i přátelé a manžel. "Hodně jsem prý prokoukla," svěřila se nám.

Jak proměna probíhala?

Vlasy: Magda Kunešová

Jakmile jsem spatřila Veroniku, hned jsem věděla, že jí bude zrzavá slušet. Konce vlasů jsem prosvětlila a zvolila tmavší zrzavou od hlavy, aby účes dostal hloubku a světlé konce na Veronice působily svěžím dojmem. Veronika má velmi těžké a neforemné vlasy, proto jsem vlasy celkově zkrátila, sestříhala a prolehčila, abych dostala do vlasů pohyb a lehkost. Chtěla jsem docílit, aby celkový dojem působil šmrncovně a rozzářeně.

Make-up: Magda Kunešová 

Veronika má krásnou pleť s drobnými pihami, které podtrhly zrzavou barvu vlasů, proto nebylo nutné příliš pleť překrývat. Zvolila jsem proto jen lehký make-up. Jelikož má zapadlé oči, nanesla jsem na celé horní víčko světlý odstín a na hraně přehybu nad víčkem jsem nanesla tmavší odstín, tím se opticky zvedne celé víčko. Oči jsem orámovala fialovou tužkou, protože k zeleným očím a zrzavým odstínům vlasů skvěle ladí. Rty jsem zvýraznila oranžovočervenou rtěnkou a tím podtrhla celý look.

Styling: Abigail Lišková

Veronika je přesně ten typ, kterému sluší výrazné barvy, proto jsem zvolila fialovou halenku. Veronice pro její typ postavy velice sluší kraťásky nad kolena. Použila jsem tento styl v kombinaci s podpatkem, ale skvěle se hodí k takovému stylingu i kozačky, doplněné například černým sakem. Veronice také velice slušely šaty do áčkového střihu nebo šaty zavinovací, které lichotí každé postavě. 

Proměna se uskutečnila v Oskar salon hair creation, www.studio-oskar.cz

Foto: Ondřej Suk

Produkce: Eva Čejková

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Jany (35): Už vím, jak upravit své krepaté vlasy

Proměna Sabiny (33): Zničené vlasy už nemusím schovávat

Dnešní muži o sebe pečují stejně jako ženy. Možná víc

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama