reklama

Proměna Rosti (31): Po patnácti letech jsem se ostříhal

Jednatřicetiletý Rostislav dobře věděl, že s jeho dlouhými vlasy je nejvyšší čas na změnu, ale sám se k ní nedokázal rozhoupat. Pomohlo až to, že ho manželka přihlásila do proměny. A hned je z něj fešák.

Foto: Tomáš Černý

Jednatřicetiletý Rostislav Rež dobře věděl, že s jeho dlouhými vlasy je nejvyšší čas na změnu, ale sám se k ní nedokázal rozhoupat. Pomohlo až to, že ho manželka přihlásila do proměny. A hned je z něj fešák.

Mimochodem, Rosťova manželka Romana se proměny zúčastnila s ním a i její průběh vám co nevidět ukážeme. Rosťova proměna však byla mnohem výraznější a jistě si na její výsledek musel ještě nějakou dobu zvykat. "Tušil jsem, že přijdu o culík a dlouhé vlasy, trochu jsem se obával extrémních kreací, ale nakonec jsem spokojený," popisuje IT administrátor z Čelákovic.

Dlouhé vlasy mu prý rostly patnáct let - takhle dlouho skutečně nebyl u kadeřníka. "Mánička už mě nebavila, byl to pozůstatek z dob mládí, ale do dnešního dne jsem se nedokopal ke změně. Je to trochu nezvyk, ale bude to ok," dodává.

Když ke změně účesu přidáte ještě lehce poupravený styl oblékání (o módu se totiž Rosťa staral asi tak stejně jako o své vlasy), jistě stejně jako my zkonstatujete, že se ze staromódního týpka, kterého byste si na ulici ani nevšimla, stal opravdu pohledný muž. Jak málo někdy stačí...

Jak probíhala tato proměna?

Vlasy: Tomáš Kubíček

"U Rosti byla volba jednoduchá, chtělo to prostě radikální změnu. Delší vlasy mu neslušely, působil usedlým dojmem a zároveň mu rozšiřovaly obličej. Kratší střih opticky prodloužil obličej a ubral i roky navíc."

Styling: Linda Radostová

"Rosťa není žádný milovník módy a trendů, proto jsem mu vybírala oblečení, které by bylo sice slušivé, ale i pohodlné. Zároveň jsem mu chtěla dokázat, že i sako správného střihu a ze správného materiálu může být stejně příjemné jako jeho mikina s kapucou. Navíc si i k saku může vzít tričko s potiskem, plátěné nebo cargo kalhoty a tenisky. Bude se cítit dobře, a přitom vypadá mnohem mužněji a elegantněji."

Foto: Tomáš Černý

Produkce: Milan Obst, Studio Oskar

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Zuzany (23): Konečně nevypadám na třináct

Proměna Katky (34): I matka tří dětí může být krásná

Strach z ošklivosti a stárnutí: Co vás děsí a co pomůže

Boj o potraty: Polky nemají šanci rozhodnout o svém těle, jde o moc, říká Smolíková | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama