reklama

VIDEO návod: 4 nejlepší účesy na večírek

Sezona večírků je v plném proudu, a pokud i vy chcete zazářit, nezapomeňte kromě nejlepších šatů vybrat i správný účes.

Foto: Žena

Sezona večírků je v plném proudu, a pokud i vy chcete na jednom z nich zazářit, nezapomeňte kromě těch nejlepších šatů vybrat i ten nejslušivější účes. Máme pro vás čtyři tipy, co se svými vlasy můžete před party udělat. Díky video návodům to hravě zvládnete sama v koupelně, a přesto budete vypadat jako od profesionálů.

Tři účesy jsou určené pro dámy s dlouhými vlasy, ale nezapomněli jsme ani na krátké vlasy. Videa vás přesvědčí, že postup je víc než jednoduchý, a vlasová odbornice Sally Brooks vám navíc poradí spoustu zajímavých tipů, jak neposlušnou hřívu zkrotit.

Účes č. 1: Nespoutané vlny

Jako hollywoodská hvězda na červeném koberci budete vypadat, pokud vaše jinak rovné vlasy hezky rozvlníte. A vůbec nezáleží na tom, zda jejich délka končí těsně na ramenou, nebo až v půli zad. 

Zde je návod, jak na to:

Účes č. 2: Moderní culík

Firemní večírek nebo oslava s přáteli má být spíše uvolněnou akcí, na které se odreagujete a pobavíte. Takový by měl být i váš účes. Místo složitých a precizních drdolů tedy raději vyrazte v culíku. Ne ale v tom obyčejném - zkuste ho povýšit na zajímavý účes, který nikdo nepřehlédne.

Zde je návod, jak na to:

Účes č. 3:  Ležérní vysoký drdol

Připomíná vám tento účes bochánek, který si narychlo uděláte, když jdete do sprchy? To je velice dobře, byl to totiž účel. Smotané vlasy dají krásně vyniknout vaší šíji, obzvlášť pokud si berete šaty s výstřihem, ale díky ležérnímu drdůlku nebudete působit zbytečně slavnostně.

Zde je návod, jak na to:

Účes č. 4: Rockový šmrnc

Máte-li krátké vlasy, moc variant účesů bohužel nemáte. Zkuste je alespoň pořádně provzdušnit a nadzvednout. Pohrajte si s jednotlivými pramínky, ať každý směřuje na jinou světovou stranu.

Zde je návod, jak na to:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Šílený, ale účinný: Nový trik celebrit na úpravu vlasů

Sezóna punčoch je tu: Jak prodloužit jejich životnost?

7 věcí, které byste měli udělat na vánočním večírku

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama