reklama

Tipy na výlety: Kam vyrazit s dětmi za zábavou pod širým nebem

Farmapark Soběhrdy

Milujete-li zvířata a chcete je obdivovat z bezprostřední blízkosti, vydejte se do Farmaparku v Soběhrdech, který leží jen 40 km od Prahy směrem na Brno. Farma se nachází v malebném údolí, kde si budete připadat jako uprostřed podhorské přírody. Výlet je vhodný pro malé i větší děti.

Co vás čeká?

Především se potkáte se zvířaty z celého světa. V prostorných výbězích tady žijí slepice, husy, velbloudi, klokani, pštrosi, buvoli, lamy, prasátka, vysokohorské krávy a dalších skoro 250 zvířat. Budete s nimi v přímém kontaktu, můžete si je pohladit nebo je spolu s ošetřovatelem ve stanovené době nakrmit.

Kromě toho je tady i spousta zábavy. Projet se můžete na ponících nebo v terénním safari autíčku, malé děti si užijí jízdu vláčkem. Připravena je také tubingová dráha, velké trampolíny, klouzačky, houpačky, prolézačky, lanové centrum, vyhlídková věž u klokanů nebo možnost zkusit si práci s dětským traktorem nebo bagrem. V areálu farmaparku je také rybník, kde si můžete zajezdit na vodních kruzích. V případě špatného počasí je tu prostorné vnitřní hřiště.

Občerstvení je k dispozici na několika místech. Najdete tady jídelnu s teplými jídly, palačinkárnu nebo grilované dobroty. Pochutnat si můžete i na buřtech, které si tady ve stánku můžete zakoupit a pak si je sami opéct na ohništi.

Farmapark je otevřen každý den a celodenní vstupné pro dospělé je 240 Kč, pro děti 210 Kč. Více informací najdete na Farmapark.eu.

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama