reklama

Tipy na výlety: Kam vyrazit s dětmi za zábavou pod širým nebem

Království lesa

Na Lipně, jen kousek nedaleko tamní stezky v korunách stromů, najdete přírodní zážitkový park Království lesa, kde se vyřádí zejména mladší děti. Vypravte se strávit s nimi nezapomenutelné chvíle do šumavské přírody.

Co vás čeká?

Lesní městečko nabízí zábavnou formou poznávat život v přírodě a zároveň si užít spoustu legrace a zábavy. Na výběr je tady bezpočet prolézaček, lanovek a houpaček, nechybí ani dřevěný hrad, pískoviště, skluzavky, kolotoče, domečky pro děti nebo obří trampolíny. Nakrmit tady můžete malé kozičky nebo obdivovat hmyzí hotel a samozřejmě si dát občerstvení v některém z místních stánků.  

Návštěvu Království lesa můžete spojit s procházkou po Stezce v korunách stromů, kam se dostanete lanovkou z centrálního parkoviště na Lipně. Strávit tady můžete třeba celý den a nudit se nebudete.

Otevřeno je každý den a vstup do Království lesa je 280 Kč. Koupit ale můžete celý balíček, který obsahuje například i jízdenku na lanovku a vstup na Stezku v korunách stromů. Více informací najdete na Marina-lipno.cz.

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama