reklama

"Ondro, drž se," vzkazují celebrity Brzobohatému

Pod velkým tlakem je momentálně hudebník Ondřej Brzobohatý, jehož intimní život se stal veřejnou věcí. Z toho viní svou bývalou ženu Taťánu Kuchařovou, jež podle něj poslala do médií celé znění žaloby k církevnímu soudu, kde probírá jejich sexuální život.

Prohlédnout grafiku
Foto: Honza Mudra

V kauze, která momentálně hýbe světem českého showbyznysu, se známé tváře jednoznačně postavily na stranu hudebníka Ondřeje Brzobohatého. Ten čelí obvinění své bývalé manželky modelky Taťány Kuchařové, která v žalobě k církevnímu soudu, kde se domáhá anulace jejich sňatku, zveřejnila intimní detaily z jejich společného života.

Na světlo světa tak vyšla informace, že Brzobohatý má zálibu v tzv. drag queen, kdy se převléká za ženu. Kromě dalšího se v dokumentu objevují i informace o tom, že Brzobohatý je podle tvrzení Kuchařové neplodný.

V okamžiku, kdy Brzobohatý na tuto věc upozornil na svém profilu na Instagramu, strhla se obrovská vlna podpory ze strany českých celebrit. Ty se jednomyslně pozastavují nad jednáním Kuchařové. 

Na jejich reakce se podívejte do naší galerie. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama